Jerzy Zięba odsłania tajniki naturoterapii!

Ukryte terapieJerzy Zięba to niekwestionowany mistrz naturoterapii. Jeśli interesuje was temat medycyny naturalnej i chcielibyście poznać niekonwencjonalne tajniki dbania o zdrowie i urodę to trafiliście idealnie. Dzisiaj mamy przyjemność przedstawić  książki autora, który zdradzi wam mnóstwo skutecznych zabiegów i działań, potwierdzonych wieloletnimi badaniami i doświadczeniem.

Jerzy Zięba i cała prawda o naturze

Pisarz od wielu lat zajmuje się propagowaniem idei powrotu do natury oraz jak najskuteczniejszego korzystania z jej dobrodziejstw. To jemu zawdzięczamy słynną publikację Ukryte terapie oraz tłumaczenie książki autorstwa Ravnskova Uffe pt. Cholesterol – naukowe kłamstwo. Warto wspomnieć o tym, że Zięba zajmuje się nie tylko pisaniem książek. Prowadzi on serię wykładów, dotyczących prostych i skutecznych metod leczenia i zapobiegania chorobom. A wszystko to bez użycia środków sztucznie syntezowanych.

Co przemawia za obdarzeniem go zaufaniem? Na koncie ma ponad 20 lat doświadczenia w naturoterapii. To także dyplomowany hipnoterapeuta kliniczny w Australii i Stanach Zjednoczonych. Jego główną dziedziną zainteresowań są choroby przewlekłe i nowotwory.

Czego ciekawego możecie się dowiedzieć z tekstów Jerzego Zięby? W Ukrytych terapiach znajdziecie wiedzę na temat tego, jak ważna jest znajomość naturalnych witamin, mikro i makroelementów dla naszego organizmu. Potwierdzone fakty, które udowadniają, że ich sztuczne odpowiedniki nie przynoszą oczekiwanych korzyści, a czasem mogą wręcz szkodzić. Warto przy tym wspomnieć, że wszystkie teorie udokumentowane są i poparte solidnymi badaniami. Ponadto zostały przedstawione w tak jasny i przejrzysty sposób, że odbiorca nie będzie miał problemu z ich zrozumieniem.

Dlatego też wszystkich, którzy chcą dbać o swoje zdrowie w sposób naturalny, bez szkodliwej chemii, zachęcamy do zapoznania się z książkami Jerzego Zięby.

Wszystkie książki znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także