Jerzy Dziewulski o terrorystach w Polsce!

Jerzy Dziewulski o terrorystach w Polsce - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka pt. Jerzy Dziewulski o terrorystach w Polsce w sprzedaży pojawi się 16 stycznia 2018 roku i przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury faktu. Jak z pewnością orientuje się większość z Was, nie jest to pierwsza publikacja Dziewulskiego. Zamieszanie na polskim rynku wydawniczym i wśród odbiorców wywołał już pozycją pt. Jerzy Dziewulski o polskiej policji. Tym razem staje po drugiej stronie barykady i ujawnia sporo faktów ze świata przestępczego na jednym z najwyższych szczebli. Jak działają terroryści i czy strach przed zamachami to doba reakcja? Koniecznie sprawdźcie, co do powiedzenia ma najsłynniejszy polski antyterrorysta!

Jerzy Dziewulski o terrorystach w Polsce – szokujące fakty

Z prezentowanej dziś książki dowiecie się znacznie więcej o tym, co być może przez tyle lat w ogóle umykało Waszej uwadze. Czy wiedzieliście, że Abu Nidal, uznawany za poprzednika Bin Ladena przez pewien okres ukrywał się w Polsce? Dziewulski przybliży Wam również kilka dramatycznych porwań samolotów i pertraktacje z porywaczami oraz to, jak politycy robili biznes z siatką terrorystyczną. Znajduje się tu także przemilczana prawda o spotkaniu najgroźniejszych terrorystów w naszym kraju, które miało miejsce w 2002 roku. A na dokładkę poczytacie o zamachu w Warszawie na Abu Dauda, palestyńskiego ekstremistę. Ponadto, słów kilka poświęconych zostało również na bombowy zamach, na lotnisku Okęcie, mający miejsce w dniu wyboru Lecha Wałęsy na prezydenta. I ostatecznie – niewygodna prawda o systemie ochrony polskich lotnisk.

Jerzy Dziewulski wraz z Krzysztofem Pyzią nie stworzyli tej książki po to, by siać strach i panikę. Przyświeca im myśl, że „im mniej wiedzy, tym więcej strachu”. Dlatego też stworzyli tę pozycję. By każdy Czytelnik w Polsce mógł przygotować się na ewentualne zagrożenie i wiedział, jak reagować w sytuacji kryzysowej. A wiedza ta wydaje się szczególnie przydatna w dzisiejszych czasach otwartych granic i coraz liczniejszych zamachów terrorystycznych w wielkich miastach.

Książkę pt. Jerzy Dziewulski o terrorystach w Polsce znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także