Jeremy Clarkson – Tak jak mówiłem

Świat według Clarksona 6: Tak jak mówiłem…Świat według Clarksona 6: Tak jak mówiłem… to kolejna książka słynnego prezentera telewizyjnego, Jeremy’ego. Setki odcinków programu motoryzacyjnego Top Gear emitowanych na antenie BBC sprawiły, że dziennikarz zyskał mnóstwo fanów na całym świecie. Błyskotliwy umysł, ogromne poczucie humoru i dystans do otaczającej rzeczywistości to cechy, które doskonale oddają jego charakter.

Tak jak mówiłem… czyli co dokładnie?

W najnowszej książce Jeremy postanowił zagłębić się w mechanizmy, które rządzą naszym życiem. Co ważne, porusza ten temat nie tylko w skali lokalnej, ale również globalnej. Dzięki temu czytelnik ma szansę wraz z autorem odkryć, jak ulepszyć ich działanie, by szara codzienność stała się przynajmniej znośna. Okazuje się, że są to pomysły nad wyraz proste i zarazem genialne. Ponadto autor książki podpowie wam również:

  • jak z wieszaka na ubranie zrobić wykrywacz idiotów,
  • dlaczego największe szanse na przeżycie apokalipsy mają najmniej męscy z mężczyzn,
  • w jakiej branży najłatwiej zbić kapitał na oszustwie,
  • co Niemcom najbardziej przeszkadza w Anglikach,
  • jak powinna wyglądać nowa flaga Wielkiej Brytanii.

Świat według Clarksona 6: Tak jak mówiłem… to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby spojrzeć na świat z przymrużeniem oka. Książka po brzegi wypełniona jest humorem i opisami absurdów, które mają miejsce w codziennym życiu. Poza tym to świetne źródło zdrowego rozsądku. Autor bez ogródek mówi o tym, jak jest oraz o tym, jak chciałby, aby było. I niezmiennie zachowuje przy tym swój rozbrajający i niepowtarzalny styl, za który pokochały go miliony widzów na całym świecie.

Książkę znajdziecie tutaj. Warto dodać, że teraz decydując się na Świat według Clarksona 6 otrzymacie ją aż o 25% taniej. Takiej okazji nie możecie przegapić. Gorąco polecamy!

 

Przeczytaj także