Jennifer L. Armentrout – perełka wśród autorów literatury young adult

ObsydianJennifer L. Armentrout to niezwykle znana pisarka w całych Stanach Zjednoczonych, która tworzy również pod pseudonimem J. Lynn. Jeśli jesteście miłośnikami powieści z nurtu young adult, to książki owej pisarki z pewnością przypadną wam do gustu. Jeśli jeszcze nie mieliście szansy zapoznać się z twórczością Armentrout to właśnie nadeszła odpowiednia chwila. Z przyjemnością prezentujemy wam jedne z najbardziej rozchwytywanych powieści!

Jennifer L. Armentrout i jej powieści

Ogromny sukces pisarka zawdzięcza jednej z serii, którą stworzyła. Chodzi tu o Serię Lux, zapoczątkowaną przez tom pt. Obsydian. Tutaj główna bohaterka, Kat, po przeprowadzce do Zachodniej Wirginii poznaje przystojnego sąsiada, Deamona. Jak się okazuje, wygląd to nie wszystko. Bo poza atrakcyjną powierzchownością, chłopak jest grubiański i wprost mówi dziewczynie, że za nią nie przepada. Jednak oprócz typowego obrazu lowelasa, Deamon roztacza wokół się również niezwykle tajemniczą aurę i prezentuje niezwykłe poczucie humoru. Kat w ramach obrony przez dalszym zauroczeniem postanawia trzymać się blisko chłopaka. Uważa, że im lepiej go pozna i im bardziej będzie narażona na jego opryskliwe odzywki, tym szybciej wybije go sobie z głowy i serca. Czy tak się jednak stanie?

O talencie autorki świadczą nie tylko jej powieści, które tuż po premierze rozchodzą się niczym świeże bułeczki. Pisarka na koncie ma już kilka prestiżowych nagród i nominacji. Jeśli więc wciąż poszukujecie tajemniczych i nietypowych historii romantycznych to trafiliście idealnie. Przekonajcie się sami, że miłość ma wiele twarzy, a każde jej oblicze może być bardziej interesujące i… niebezpieczne.

Wszystkie powieści Jennifer L. Armentrout znajdziecie tutaj. Nic was tak nie rozgrzeje, jak te gorące i namiętne opowieści. Serdecznie polecamy!

Przeczytaj także