Jedno z nas kłamie – światowy bestseller w Polsce!

Jedno z nas kłamie - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka pt. Jedno z nas kłamie to międzynarodowy bestseller, który przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej połączonej z elementami thrillera. Karen M. McManus stworzyła niezwykle wciągającą i intrygującą historię. Książka w błyskawicznym tempie stała się światowym hitem, a grono jej Czytelników stale się powiększa. Jeśli zatem poszukujecie nietuzinkowej powieści kryminalnej, zabarwionej nutą humoru i niepokoju, koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający Czytelnik znajdzie w tej powieści coś dla siebie. Przekonajcie się o tym już dziś!

Jedno z nas kłamie – do czego posunie się człowiek, by jego sekret nie wyszedł na jaw?

Poniedziałkowe popołudnie nie było najbardziej szczęśliwym okresem dla piątki uczniów z liceum Bayview. W ramach kary zostali zatrzymani w szkole po lekcjach. Każdy z nich to zupełnie inna osobowość, która wraz z trwaniem fabuły rozwija się i zyskuje wielowymiarowość. To natomiast sprawia, że rozwikłanie mrocznej zagadki wcale nie jest proste i oczywiste.

Bronwyn to typowa szkolna kujonka, która intensywnie przygotowuje się do studiów na Uniwersytecie Yale. Dziewczyna nigdy nie łamie zasad. Addy to urodzona ślicznotka, która bez problemu zdobędzie tytuł księżniczki licealnego balu. Wśród ukaranych uczniów znajduje się również Nate, diler z nadzorem kuratora. Jest także Cooper, gwiazda szkolnej drużyny baseballu. I Simon, outsider oraz twórca słynnej i niezwykle popularnej aplikacji, rozpowszechniającej plotki na temat uczniów szkoły.

To właśnie Simon miał tego dnia najmniej szczęścia. Z odbywanej kary nie wyszedł żywy, a policja nie miała żadnych wątpliwości. Śmierć chłopaka to nie przypadek. Okazuje się, że następnego dnia miał on opublikować kontrowersyjne informacje na temat czwórki osób, które zostały z nim po lekcjach. W kręgu podejrzanych stają więc Bronwyn, Addy, Cooper i Nate. Jednak czy naprawdę byli oni zdolni do tak okrutnego czynu? A może zostali wrobieni przez mordercę, który nadal cieszy się wolnością?

Książkę pt. Jedno z nas kłamie znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom kryminałów i thrillerów.

Przeczytaj także