Jedenasty tom Chyłki – znamy szczegóły!

Jedenasty tom Chyłki - kup na TaniaKsiazka.plJedenasty tom Chyłki to doskonała wiadomość przede wszystkim dla każdego fana twórczości Remigiusza Mroza. Poza tym powody do zadowolenia mają także miłośnicy literatury kryminalnej z wątkiem prawniczym na pierwszym planie. Najnowsza książka polskiego autora nosi tytuł Ekstradycja i będzie dostępna w sprzedaży już od 25 marca 2020 roku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością Mroza, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości.

Sprawy, z jakimi mierzy się Joanna Chyłka, są bardzo różne. Zdarza jej się bronić syna milionera, oskarżonego o zabójstwo dwóch osób, rodziców, oskarżonych o zabójstwo córki, która gdzieś przepadła czy robotnika, podejrzewanego o zamordowanie swojej rodziny w celu uzyskania polisy ubezpieczeniowej. Każda z tych spraw jest nieco inna i pokazuje różne oblicza głównej bohaterki.

Jedenasty tom Chyłki – kilka słów o książce

Minęło już kilka miesięcy, od kiedy główna bohaterka, Joanna Chyłka, uciekła z kraju. Ślad po kobiecie zaginął, mimo że wystawiono za nią Europejski Nakaz Aresztowania. Jednak służby wciąż nie potrafią odnaleźć żadnego tropu. Poza tym przez cały ten czas nie skontaktowała się z nikim w Polsce. W związku z tym nawet Kordian nie wierzy już w to, że Chyłka kiedykolwiek znajdzie sposób, by nawiązać z nim kontakt.

Tymczasem Oryński przyjmuję sprawę człowieka, który wybudził się po półtorarocznej śpiączce w klinice. Ukrainiec, Witalij Demczenko, jest oskarżony o to, że wtargnął do jednej z restauracji na Powiślu i zastrzelił trzy osoby. Nigdy jednak nie ustalono motywu, nie odnaleziono narzędzia zbrodni, a policja nie dotarła do żadnego ze świadków. W dodatku Witalij nie pamięta niczego, co wydarzyło się przed tym, zanim znalazł się w stanie wegetatywnym. Wie natomiast jedno. Ma dla Oryńskiego wiadomość od Chyłki.

Przypominamy, że jedenasty tom Chyłki będzie dostępny w sprzedaży od 25 marca bieżącego roku. Najnowszą książkę Remigiusza Mroza pt. Ekstradycja znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej. Koniecznie to sprawdźcie!

Tutaj znajdziecie pozostałe tomy z serii.

Przeczytaj także