Trzy, dwa, jeden! Książki po 11 złotych START!

Wiem, wiem, czekaliście na tę promocję już od jakiegoś czasu. Wysyłaliście ku nam mentalne prądy: książki po 11 złotych, książki po 11 złotych... To pewnie dlatego książki po 11 złotych śniły się już nam po nocach… Przygotowaliśmy WIELKĄ pulę książek, a każda z nich w Waszej wymarzonej cenie. Mamy nadzieję, że dzięki temu znów będziemy mogli spać spokojnie, bo w naszych snach nie będą nas prześladować książki po 11 złotych! 😉

Książki po 11 złotych! Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>

Promocja książki po 11 złotych. Start! >>

W tej wyjątkowej cenie znajdziesz książki obyczajowe, z gruntu fantastyki, popularnonaukowe, sensacyjne, kryminalne, romanse,  książki dla dzieci i wiele, wiele innych.

Jeżeli chcesz je upolować, to wiedz o tym, że liczba książek objętych promocją jest ograniczona, więc kurczy się z każdym dniem, ba, z każdą godziną trwania promocji.

Wszystkie książki po 11 złotych tutaj >>

Polecam Wam kilka tytułów:

Ślad po złamanych skrzydłach Sejal Badani

To książka o wielkim ciężarze, jakim jest skrywana trauma i o okrucieństwie naznaczającym życie.

Po latach rozłąki 4 kobiety: matka i trzy córki, spotykają się przy łóżku pogrążonego w śpiączce ojca.

Wspominają szczęśliwe życie w Indiach i próbują sobie poradzić z dramatycznymi wydarzeniami, które spotkały je po przejeździe do Stanów.

 

Książę Mgły Carlos Ruiz Zafon

Ta książka jest debiutem literackim tego autora. Znajdziemy w niej pierwszą miłość, tajemniczą grozę, niebezpieczeństwo i sentymentalizm.

Rodzina Carverów wprowadza się do małej osady rybackiej, w której dzieją się dziwne rzeczy. Rodzeństwo poznaje miejscową legendę, która okaże się zatrważającą prawdą.

 

 

Imperium ognia Sabaa Tahir

To część serii Ember in the Ashes, która zdobyła serca nastolatków w ponad 40 krajach, w których się ukazała.

Laia wstępuje w szeregi buntowników, żeby ocalić brata, którego oskarżono o zdradę. Jej misja polega na tym, że ma zostać niewolnicą w Akademii szkolącej żołnierzy Imperium.

Laia jeszcze nie wie, jak wiele w jej życiu zmieni ta misja.

 

Wszystkie książki po 11 złotych >>

Uwaga! Promocja będzie aktywna tylko do wtorku 14 sierpnia.

Przeczytaj także