Jaśminka uratowana świnka – coś dla dzieci

Jaśminka uratowana świnka - zobacz na TaniaKsiazka.plJaśminka uratowana świnka to doskonała propozycja dla wszystkich najmłodszych czytelników. Prezentowana dziś powieść na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 30 września 2019 roku i zachwyci nawet najbardziej opornego czytelnika. Ponieważ wiadomo nie od dziś, że miłość do książek warto zaszczepiać już od najmłodszych lat, dzisiejsza propozycja nada się do tego idealnie. Poza tym jest to nie tylko ciekawa, ale przede wszystkim pouczająca historia. Jeśli zatem poszukujecie książek, które nie tylko bawią, ale poszerzają wiedzę i uczą wrażliwości na otaczający nas świat, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję i przekonajcie się o tym sami!

Jaśminka uratowana świnka – kilka słów o fabule

Okazuje się, że świnie są bardzo mądre. Właściwie są niemal jak psy. Nie lubią być same i są niezwykle towarzyskie. Niestety, tak się składa, że niewielu ludzi o tym wie. Ponieważ dla większości to jedynie zwierzęta hodowlane – mięso. Leslie Crawford stara się zmienić podejście ludzi do tych stworzeń. W związku z tym stworzyła prezentowaną dziś pozycję, udowadniając, że świnie to inteligentne, wrażliwe i ciekawskie zwierzęta. Jej opowieść została zilustrowana przepięknymi rysunkami Sonji Stangl. A mimo iż historia została zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami, jest ciepła i pogodna.

Akcja powieści rozpoczyna się w ciężarówce wiozącej główną bohaterkę gdzieś, gdzie wcale nie chce się znaleźć. Na szczęście małej śwince udaje się umknąć i odkryć, jak naprawdę powinno wyglądać świńskie życie. Bohaterka na swojej drodze spotyka dziewczynkę Rózię i jej mamę, dzięki którym jej przygody kończą się szczęśliwie w schronisku dla zwierząt.

Poza tym w książce znajduje się również tekst Kilka słów o świniach, z którego młody czytelnik dowie się, że świnie są czyste i szybkie. A ponadto potrafią grać w gry komputerowe i posługiwać się joystickiem. Zaskoczeni? Koniecznie więc sprawdźcie dzisiejszą propozycję i przekonajcie się sami!

Przypominamy, że książka pt. Jaśminka uratowana świnka będzie dostępna w sprzedaży od 30 września bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!

Przeczytaj także