Jaskółki z Czarnobyla – wciągające śledztwo!

Jaskółki z Czarnobyla - kup na TaniaKsiazka.plJaskółki z Czarnobyla to książka, która w sprzedaży na polskim rynku pojawi się już 12 sierpnia 2020 roku. Powieść przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele mrocznych historii z nutą thrillera w tle. Tak czy inaczej, jeśli poszukujecie powieści, która skutecznie pochłonie was w wolne dni, trafiliście idealnie. W tej książce burzliwa rzeczywistość dzisiejszej Ukrainy miesza się z czarnobylską tragedią. Koniecznie zatem sprawdźcie, czego możecie się spodziewać!

Jaskółki z Czarnobyla – kilka słów o fabule

Ponad 30 lat po wybuchu elektrowni w Czarnobylu Morgan Audic powraca do jednej z najbardziej przerażających historii w dziejach świata. Obecnie przez Prypeć, teren dawnej zony, przetaczają się liczne wycieczki turystyczne. Każdy z odwiedzających jest zafascynowany nuklearnym wysypiskiem postsowieckiego świata. Jednak podczas jednej z takich wycieczek zostaje odnalezione zmasakrowane ciało mężczyzny. W związku z tym śledztwo ma poprowadzić cały sztab ludzi. Aleksander Rybałko, który jako dziecko mieszkał w Prypeci, Josif Melnyk, policjant pracujący od kilku lat w Czarnobylu, a także ornitolożka Nina.

Poza tym już wkrótce okazuje się, że ofiara to Leonid, syn byłego ministra Wiktora Sokołowa. I wiele wskazuje na to, że śmierć mężczyzny może mieć związek z jeszcze jedną, która wydarzyła się w dzień katastrofy w Czarnobylu. W związku z tym przed powołanym zespołem niełatwa sprawa. Czy uda się im rozwikłać zagadkę, kto tak naprawdę stoi za śmiercią mężczyzny?

Przypominamy, że książka pt. Jaskółki z Czarnobyla w sprzedaży na naszym rynku będzie dostępna już od 12 sierpnia bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej z nutą sensacji i thrillera w tle. Jeśli poszukujecie nietuzinkowej i wciągającej historii na lato czy wakacje, trafiliście idealnie.  Morgan Audic wykreował w swojej publikacji niezwykły klimat i coś dla siebie znajdą tu nawet najbardziej wymagający odbiorcy. Zwłaszcza jeśli postapokaliptyczne scenariusze to wasze klimaty, zwróćcie szczególną uwagę na tę lekturę. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także