Jakub Ćwiek powraca z nową powieścią!

Jakub Ćwiek powraca z nową powieścią Drobinki nieśmiertelności - kup na TaniaKsiazka.plJakub Ćwiek powraca z nową powieścią, której tytuł brzmi Drobinki nieśmiertelności. Książka w sprzedaży pojawi się już 14 września bieżącego roku. Gwarantujemy, że przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom twórczości autora. Ćwiek po raz kolejny udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy. I jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tego pisarza, to teraz nadarza się idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotował swoim Czytelnikom!

Jakub Ćwiek powraca z nową powieścią – cała prawda o USA

Sięgając po książkę pt. Drobinki nieśmiertelności, odbiorca może liczyć na odważny i świeży portret Stanów Zjednoczonych. Wraz z autorem wybierzecie się w sentymentalną podróż i odwiedzicie zarówno miejsca kultowe, jak i takie, o których istnieniu zapomniał świat. Jednak najnowsza książka Ćwieka to nie tylko obraz miast, to także portret ich mieszkańców.

W skład prezentowanej dziś pozycji wchodzi aż kilkanaście opowiadań. To dzięki nim Jakub Ćwiek prezentuje sedno amerykańskości. Słyszeliście sporo mitów i legend na temat tego ogromnego kraju? Dzięki tej książce odkryjecie je na nowo, zweryfikujecie z rzeczywistością i z pewnością przekonacie się, jak wiele jeszcze Stany Zjednoczone mają do zaoferowania.

Oto kilka niecodziennych pytań, na które odpowiedź znajdziecie w książce: Jak nazywa się miasteczko na Dzikim Zachodzie, do którego Śmierć nie ma wstępu? Co łączy Rocky`ego Balboę z pewnym tajemniczym starszym panem? Jaką historię kryją stare schody w Georgii? Komu nowoorleańscy muzycy naprawdę sprzedają duszę i jak zostać bogiem w Nowym Jorku?

Przypominamy, że książka pt. Drobinki nieśmiertelności będzie dostępna już od 14 września 2017 roku. Znajdziecie ją tutaj. Tę pozycję polecamy nie tylko miłośnikom twórczości mistrza polskiej gawędy. To doskonała książka dla wszystkich, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat USA. Dzięki tej lekturze poznacie niezwykłe fakty, odkryjecie stare mity na nowo, a przede wszystkim wyruszycie w niezwykle magiczną przygodę. Bo choć to opowieść z wędrówki po Stanach, to nie brakuje w niej emocji i akcji. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także