Jak wyglądać olśniewająco – recenzja książki

Jak wyglądać olśniewająco - Andrea Pomerantz LustigAndrea Pomerantz Lustig to autorka książki, która podbiła serca wielu czytelniczek na całym świecie. Jak wyglądać olśniewająco, na polskim rynku, ukazało się za sprawą Wydawnictwa Kobiecego. Pisarka na swoim koncie ma wieloletnie doświadczenie w świecie mody i urody. Była związana między innymi z czasopismem Cosmopolitan oraz stroną Sephora.com. Obecnie jest redaktorką działu urody Glamour.

Praktyka autorki sprawia, że Jak wyglądać olśniewająco nie jest kolejnym zbiorem pustych i niepotwierdzonych rad. W tej książce znajdziesz wszystko, co powinna wiedzieć każda kobieta, by w prosty sposób nauczyć się dbać o swój wygląd. Dzięki niej dowiesz się, jak eksponować swoje atuty i niebywale łatwo nauczysz się tworzyć swój wizerunek eleganckiej i szykownej kobiety. Poznasz sekrety gwiazd, które zawsze zachwycają swoim nienagannym wyglądem i dowiesz się co zrobić, by niewielkim nakładem kosztów uzyskać taki sam efekt! Jak wyglądać olśniewająco to zbiór prostych porad, wskazówek i podpowiedzi napisanych tak przystępnie, że obracanie się w świecie mody stanie się łatwe, przyjemne a co najważniejsze – efektywne! Każdy z sekretów urody, którym autorka książki dzieli się z czytelniczkami to potwierdzone, skuteczne sposoby. To bardzo ważne, że Andrea swoim doświadczeniem i znajomością branży poświadcza autentyczność podpowiedzi, których udziela kobietom na całym świecie. Korzystając z praktyki pisarki nauczysz się dobierać sezonowe trendy do swojego charakteru i stylu oraz dowiesz się gdzie szukać tanich odpowiedników najbardziej luksusowych kosmetyków. Z tą książką świat mody już nigdy nie wyda ci się przerażający! Nauczysz się swobodnego poruszania między drogeryjnymi półkami i wybierania z nich najkorzystniejszych dla ciebie kosmetyków.

Jak wyglądać olśniewająco to książka pisana przez kobietę, dedykowana kobietom. Dzięki temu autorka doskonale rozumie swoje czytelniczki i potrafi pomóc im w każdej sprawie urodowo-modowej. Dobrze wie, czego kobiety od takich porad oczekują i właśnie to serwuje swoim odbiorcom.

Jak wyglądać olśniewająco to książka, którą na półce powinna mieć każda kobieta. Nieważne czy moda jest twoim życiem, czy tylko przelotnym zainteresowaniem. Andrea Pomerantz Lustig to autorka, której cenne porady przydadzą się każdej czytelniczce. Od najprostszych rad poprzez te zaawansowane, krok po kroku, nauczysz się jak wyglądać olśniewająco.

Kup książkę z dodatkowym rabatem w sklepie TaniaKsiazka.pl >

Przeczytaj także