Jak wyglądać młodo, pięknie i zdrowo?

Jeśli poszukujecie odpowiedzi jak wyglądać młodo, pięknie i zdrowo, to najnowsza książka Julity Bator jest idealną pozycją właśnie dla was. W sprzedaży pojawi się już 17 kwietnia 2017 roku. Poradnik o wdzięcznej nazwie Młodziej, piękniej zdrowiej. Sprawdzone sposoby jak dbać o urodę jest już drugą pozycją bestsellerowej pisarki, mającej na koncie 150 tysięcy sprzedanych egzemplarzy wcześniejszej lektury pt. Zamień chemię na jedzenie. Jak więc widać, Bator nie spoczęła na laurach i po raz kolejny zaskakuje swoje czytelniczki. Tym razem postanowiła zdradzić mnóstwo przydatnych i, co najważniejsze, sprawdzonych informacji dotyczących zdrowia i urody.

Więc jak wyglądać młodo, pięknie i zdrowo?

Nie od dziś wiadomo, że o wiele skuteczniejsze metody, czy to dbania o zdrowie, czy urodę to te oparte na naturalnych składnikach. To oczywiste, że nasza skóra będzie wyglądać o wiele lepiej po maseczce przygotowanej w domu, niż po nałożeniu tony chemii ze sklepu. Zaletą własnoręcznie robionych kosmetyków jest to, że nie są one drogie i najczęściej możesz je stworzyć z tego, co aktualnie masz w lodówce czy spiżarni.

Julia Bator, która już raz zrewolucjonizowała życie Polek, tym razem pokazuje jak zadbać o siebie. Autorka zauważa, że w dzisiejszym świecie, gdzie ciągle brakuje nam czasu, kobietom trudno jest znaleźć chwilę na zadbanie o kondycję skóry czy ogólny stan psychiczny. Dlatego też przygotowała zbiór przydatnych porad i wskazówek, dzięki którym udowadnia, że już kilka prostych zmian nawyków pozwala zachować jędrną skórę i zdrowy wygląd. Ponadto te metody przyczynią się również do przedłużenia naszego życia.

Dzięki tej książce dowiecie się, gdzie szukać naturalnego kolagenu oraz jak przygotować witaminową bombę. Autorka zdradza, co należy wsypać do kąpieli, by zrobić skuteczny detoks skóry oraz jak przeprowadzić naturalny lifting twarzy. To także praktyczne wskazówki jak kupować kosmetyki. Wszystkie porady i metody Bator sprawdziła na sobie, więc jej książka powstała na bazie własnych doświadczeń. Dlatego też są skuteczne i bezpieczne!

Przypominamy, że książka Młodziej, piękniej, zdrowiej w sprzedaży pojawi się 17 kwietnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także