Jak rozmawiać z furiatami – poradnik

Jak rozmawiać z furiatami to poradnik, który na polskim rynku będzie dostępny w sprzedaży już od dziś, tj. 7 października 2020 roku. Przyda się on każdemu, kto czuje, że w jego otoczeniu znajduje się osoba, która nie panuje nad własnymi emocjami. Życie z takim partnerem, rodzicem czy dzieckiem bywa wyczerpujące i meczące. Okazuje się jednak, że są skuteczne metody, by poradzić sobie z rozchwianiem emocjonalnym. Dzisiejsza książka wyszła spod pióra doświadczonego i uznanego psychiatry, Marka Goulstona. W związku z tym czytelnicy mogą liczyć na garść sprawdzonych i skutecznych porad.

Jak rozmawiać z furiatami - sprawdź na TaniaKsiazka.plJak rozmawiać z furiatami – kilka słów o książce

W poradniku autor pomaga rozumieć schemat działania osoby irracjonalnej. I podpowiada, kiedy rozmawiać z rozemocjonowaną osobą, a kiedy raczej tę dyskusję odpuścić. Do tego dowiecie się, jak poradzić sobie w stresującej sytuacji oraz co zrobić, by zneutralizować własne kuriozalne zachowania. Ponadto znajdziecie tu również 14 prostych i skutecznych technik rozmowy, by skłonić rozmówcę do racjonalnej rozmowy. A także 8 taktyk, które ukierunkowane są na konkretne zachowania partnerów, nastolatków, rodziców w podeszłym wieku i inne ważne osoby w waszym życiu.

Nie od dziś bowiem wiadomo, że małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, kariery czy firmy mogą zostać pociągnięte na dno przez manipulacje, rozchwianie emocjonalne czy niezdolność do zdroworozsądkowego spojrzenia otaczającą rzeczywistość. Z osobą irracjonalną nie da się wygrać, ignorując ją lub polemizując z nią. Tu potrzebne są sprawdzone działania i dobra znajomość zachowań takiej osoby.

W związku z tym to lektura dla każdego, kto znajduje się w pułapce dezorientujących, stresujących lub po prostu beznadziejnych relacji. Tak w życiu osobistym jak i zawodowym. Ponieważ autor pomaga rozwiązać zagadki zbyt emocjonalnych zachowań i wyjaśnia, jak rozwijają się błędne schematy myślowe.

Przypominamy, że książka pt. Jak rozmawiać z furiatami będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 7 października 2020 roku i zainteresuje wszystkich miłośników poradników. Znajdziecie ją tutaj. Przekonajcie się sami, że nieracjonalne zachowanie bliskich ci osób nie musi być źródłem cierpienia.

Przeczytaj także