Jak goliłem frajerów – film-recenzja

Jak goliłem frajerówJak goliłem frajerów to książka, z której dowiecie się wszystkiego o Januszu Wójciku. Kojarzycie postać? Jeden z twardszych trenerów polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Nie da się ukryć, że Wójt do dziś wzbudza skrajne emocje. Jedni go kochają, drudzy nienawidzą. Ale nie będziemy się za dużo rozpisywać na ten temat, bo wszystko, co powinniście wiedzieć, powiedział już nasz kolega. Od siebie dodamy jeszcze, że teraz książkę tę nabędziecie z 25% rabatem. Jest to więc świetna okazja dla wszystkich miłośników piłki nożnej.

Jak goliłem frajerów oczami tanioksiążkowego recenzenta

Tak, tak. Przeczucia was nie mylą. Nasz kolega, Paweł, dodał właśnie kolejną ciekawą recenzję na youtubowym kanale Posłuchajcie. Dlatego też, jeśli jeszcze wahacie się, czy aby na pewno książka Jak goliłem frajerów spełni wasze oczekiwania, koniecznie obejrzyjcie filmik. Paweł po raz kolejny staje na wysokości zadania. Dzięki temu poznacie najbardziej przydatne informacje, które pomogą wam w podjęciu ostatecznej decyzji. Zabawne anegdoty dotyczące polityki, aktualne komentarze odnośnie Euro 2016 i wiele, wiele więcej. Czy książka opisująca życie jednej z bardziej kontrowersyjnych postaci w Polsce odniesie sukces? Posłuchajcie, co do powiedzenia na ten temat ma nasz kolega:

Janusz Wójcik przy tworzeniu tego projektu współpracował z dziennikarzem sportowym, Przemysławem Ofiarą. Jeśli po obejrzeniu recenzji zdecydowaliście się na zakup, to książkę Jak goliłem frajerów znajdziecie tutaj. Zachęcamy również do subskrybowania kanału naszego kolegi, dzięki czemu zawsze będziecie na bieżąco z nowościami.

Przeczytaj także