Iskierka nadziei – Anna Szczęsna

Iskierka nadziei - sprawdź na TaniaKsiazka.plIskierka nadziei to książka, która na w sprzedaży na rynku pojawi się już 13 listopada 2019 roku. Powieść przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom ciepłych i pełnych nadziei historii. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbicielki literatury kobiecej i książek obyczajowych. To jedna z tych pozycji, które chwytają za serce i wywołują mnóstwo ciepłych emocji. W związku z tym jest to idealna pozycja na gwiazdkowy prezent lub po prostu doskonała propozycja na wprowadzenie się w świąteczny klimat. Koniecznie zatem to sprawdźcie i przekonajcie się same. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Ponieważ Anna Szczęsna po raz kolejny udowadnia, że potrafi stworzyć niezwykłą historię, która roztacza wokół czytelniczek magiczna aurę.

Iskierka nadziei – świąteczna opowieść, która przywraca wiarę w dobro

Tomek jest wrażliwym chłopcem i bardzo dojrzałym, jak na swój wiek. Mieszka z mamą, która cały swój czas poświęca pracy. Pewnego zimowego dnia chłopiec ulega nieszczęśliwemu wypadkowi – upada, kiedy wraca ze szkoły. Pomocy udziela mu obca, starsza pani. Kobieta opatruje bohatera w niewielkim domku na działce, w którym jest zimno i nie ma nawet bieżącej wody. Chłopiec ma też do kobiety pewną prośbę. Prosi, by ta nikomu nie wspominała o tym, że wracał samotnie tą drogą. Poza tym nie może też oprzeć się wrażeniu, że kobieta jest bardzo smutna. Zaczyna podejrzewać, że mała chatka na terenie ogródków działkowych to jej dom.

Wkrótce nadchodzą siarczyste mrozy, a Tomek postanawia ponownie odwiedzić kobietę, aby jej pomóc. Przyjaźń, która się między nimi nawiązuje, przywraca obojgu nadzieję i wiarę w to, że zmiana na lepsze jest możliwa. Czy w te święta wydarzą się cuda?

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Iskierka nadziei pojawi się w sprzedaży już od 13 listopada bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej i powieści świątecznych, które doskonale budują klimat. Anna Szczęsna po raz kolejny pokazuje, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku, a wielkiego talentu. Sprawdźcie same!

Przeczytaj także