Inwigilacja – gorąca zapowiedź na marzec!

Remigiusz Mróz wciąż w formie! Jego najnowsza powieść pt. Inwigilacja światło dzienne ujrzy już 15 marca 2017 roku. To z pewnością świetna wiadomość dla wszystkich miłośników dobrego, polskiego kryminału. Jak się okazuje pisarz wciąż skutecznie korzysta z pokładów weny i po raz kolejny udowadnia, że nie przez przypadek znajduje się na szczycie.

Inwigilacja – kilka słów

Można rzec, że Mróz idealnie wpasowuje się w dość gorący obecnie temat inwigilacji. Jak daleko idące działania może podjąć władza w kontekście ochrony obywatela? Zastanawialiście się kiedyś nad problemem podsłuchów i całodobowego monitorowania? Być może ta powieść zapewni wam nie tylko rozrywkę, ale skłoni również do refleksji…

A oto kilka słów na temat najnowszej historii stworzonej przez Remigiusza Mroza:

Na jednym z warszawskich osiedli pojawia się chłopak, który kilka lat temu zaginął podczas wycieczki do Egiptu. Obecnie jednak mężczyzna posługuje się innym imieniem oraz nazwiskiem. Rodzicie jednak rozpoznają w nim swojego syna. Ten zaś twierdzi, że to tragiczna pomyłka i nie ma z zaginionym nic wspólnego.

Po przejściu na islam i powrocie do Polski bohater trafia na celownik specjalnych służb. Niedługo potem zostaje oskarżony o przygotowywanie zamachu terrorystycznego. W tej sytuacji zwraca się o pomoc do znanej prawniczki, Joanny Chyłko. Kobieta ma na koncie wygraną w głośnej sprawie, w której udało się jej obronić pewnego Roma. Chyłko jednak niechętnie podejmuje się nowego zadania. Jak się okazuje, oprócz ciętego języka, słynie również z niechęci do nieznajomych. Co więcej, nie ma przecież pewności, że mężczyzna faktycznie nie planuje zamachu…

Przypominamy, że książka Inwigilacja autorstwa Remigiusza Mroza swoją premierę będzie miała 15 marca 2017 roku. Już teraz znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także