Instytut Stephena Kinga we wrześniu!

Instytut - kup na TaniaKsiazka.plInstytut to najnowsza książka mistrza grozy, Stephena Kinga. Powieść na polskim rynku będzie dostępna od 12 września 2019 roku i z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi horroru i grozy. Poza tym największe powody do zadowolenia mają przede wszystkim wszyscy fani pisarza. Ponieważ z każdą nową publikacją King udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy. Ponadto w prezentowanej dziś pozycji autor powraca do przerażających motywów, znanych z jego najlepszych książek. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością Stephena Kinga, teraz możecie nadrobić zaległości. Macie do tego idealną okazję! Sprawdźcie i przekonajcie się sami, co takiego mają w sobie książki pisarza, iż cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie.

Instytut Stephena Kinga – kilka słów o fabule

Zjawiają się w nocy i w ciągu kilku minut eliminują wszystkie przeszkody, uprowadzając obiekt. A interesują ich wyjątkowe dzieci.

Główny bohater, Luke Ellis, budzi się w pokoju do złudzeń przypominający jego własny, tyle że bez okien. W krótkim czasie orientuje się, że trafiło tajemniczego Instytutu i nie jest jedynym dzieckiem, które zostało tu uwięzione. Ponieważ jest to miejsce przeznaczone dla nastolatków obdarzonych umiejętnościami telepatii lub telekinezy. Poza tym okazuje się, że w Instytucie zostaną oni poddani testom, które wzmocnią ich naturalną, choć nadprzyrodzoną moc.

Szybko wychodzi też na jaw, iż opiekunowie nie mają żadnych skrupułów. W związku z tym grzeczne dzieci są nagradzane, a niegrzeczne surowo karane. Jedno jest jednak pewne. Wszyscy, prędzej czy później trafią do drugiej części Instytutu. A stamtąd jeszcze nikt nigdy nie powrócił. Kiedy kolejne dzieci znikają w Tylnej Połowie, Luke Ellis jest coraz bardziej zdesperowany. Bohater za wszelką cenę musi uciec i wezwać pomoc. Ponieważ, jeśli miałby się to komukolwiek udać, to właśnie jemu.

Przypominamy, że książka pt. Instytut Stephena Kinga na polskim rynku będzie dostępna od 12 września bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom horrorów i literatury grozy.

Przeczytaj także