Instrukcja obsługi toksycznych ludzi już jest!

Instrukcja obsługi toksycznych ludzi - kup na TaniaKsiazka.plInstrukcja obsługi toksycznych ludzi to gorąca nowość, która jest już dostępna w sprzedaży. Powody do radości mają przede wszystkim wielbiciele poradników psychologicznych i literatury faktu. Warto tutaj również wspomnieć, że za powstanie tej lektury odpowiedzialne są Katarzyna Miller oraz Suzan Giżyńska. Miller ma już na koncie sporo bestsellerowych książek z serii Instrukcja obsługi, a także innych. Jej projekty cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelniczek w całym kraju nie bez powodu. Autorka jest psychologiem, psychoterapeutką i filozofem wieloletnią praktyką terapeutyczną. Przy kilku tytułach pomagała jej właśnie Suzan Giżyńska, reżyser, copywritera, twórczyni spotów reklamowych oraz akcji społecznych. Jesteście ciekawi, co tym razem wyszło ze współpracy tych obu pań? Koniecznie to sprawdźcie!

Instrukcja obsługi toksycznych ludzi – jak bronić się przed toksycznymi ludźmi?

Prezentowana dziś książka to przede wszystkim doskonała propozycja dla wszystkich, którzy spotykają na swojej drodze ludzi, przed którymi chcieliby nauczyć się skutecznie bronić. Z pewnością każdy z was zna choćby jedną taką osobę. Toksyczne, zatruwające życie, niesympatyczne. Okazuje się, że można bronić się przed ich wiecznie negatywną aurą. Wszystkie przydatne porady i wskazówki znajdziecie właśnie w tym poradniku.

Toksycznych ludzi bowiem spotykamy wszędzie. W urzędzie, pracy, autobusie. Być może niektórych z nich widzicie pierwszy i ostatni raz w życiu. Jednak zatrważająca część z nich to wasi bliscy, sąsiedzi czy krewni. Nie zawsze więc możecie skutecznie od nich uciec. A oni potrafią zniszczyć cały dzień zaledwie jednym zdaniem. Brzmi okrutnie? Niestety, toksyczni ludzie tacy już są… Jednak nie martwcie się! Z tym poradnikiem poradzicie sobie absolutnie z każdym!

Autorki podpowiedzą wam, jak nie ulegać złym wpływom toksycznych osób. Dowiecie się również, jak wychodzić obronną ręką z konfliktowych sytuacji. Od teraz nie musicie już uciekać i szukać winy w sobie! Czasem wystarczy odpowiednie podejście do sprawy i wszystko się układa.

Książka pt. Instrukcja obsługi toksycznych ludzi znajduje się tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom poradników i literatury psychologicznej.

Przeczytaj także