Informacja zwrotna – nowa książka Jakuba Żulczyka

Jakub Żulczyk to jeden z najbardziej rozpoznawalnych autorów młodego pokolenia. Oczywiście, że nie tylko dzięki głośnej sprawie, która ostatnio wybuchła, tej z prezydentem i prokuraturą w tle. Pisarz ten swojej popularności nie zbudował na skandalu, ale na niezaprzeczalnym talencie i bezkompromisowych powieściach. Jest on bowiem autorem takich książek jak Wzgórza psów i Ślepnąc od świateł, na podstawie której powstał scenariusz bardzo dobrego serialu. Teraz Jakub Żulczyk powraca w swojej najlepszej i najbardziej dojrzałej, jak dotąd, powieści.Informacja zwrotna to dramat psychologiczny i antykryminał. Premiera książki już 19 maja. Czekasz?

Informacja zwrotna Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

 Informacja zwrotna

Główny bohater książki Informacja zwrotna Jakuba Żulczyka to Marcin Kania. Mężczyzna jest alkoholikiem leczącym się z choroby w ośrodku „Jutro”, byłym muzykiem, który żyje z tantiemów. Kiedyś stworzył jeden z  największych polskich hitów, jednak obecnie poszedł w zapomnienie i nie umie poradzić sobie z rzeczywistością. Pewnego dnia jego syn nagle znika bez słowa. Nie jest to jednak typowe zaginięcie. Bowiem to, co po sobie zostawia, budzi bardzo duży niepokój. W jego sypialni na łóżku leżą zakrwawione prześcieradła… Kania nic z tego nie rozumie. Z ciemnej czeluści niepamięci stara się wydobyć strzępy informacji. Wie, że poprzedniego wieczora widział się z synem. Jednak ilość spożytego wtedy alkoholu nie pozwala mu przypomnieć sobie nic więcej.

Przerażony mężczyzna postanawia odnaleźć syna i wyjaśnić zagadkę krwi na pościeli. W tym celu rusza w szaleńczą wyprawę po mieście. Podczas tej chaotycznej podróży odwiedzi miejsca, które trawią brudne i lepkie sekrety. Trafi w najmroczniejsze strefy ludzkiego psyche, naprowadzi na trop największej w polskich dziejach afery reprywatyzacyjnej oraz skonfrontuje z prawdziwym złem. Tym najbliższym, złem, które sam wyrządził swojej rodzinie. Podczas tej burzliwej wędrówki Kania uświadomi sobie, że klucz do własnego odkupienia oraz odnalezienia syna znajduje się w jego wyniszczonym przez alkohol umyśle. Musi sobie tylko wszystko przypomnieć. Jaka będzie informacja zwrotna?

Książka Jakuba Żulczyka pt. Informacja Zwrotna ukaże się w księgarniach 19 maja, jednak już teraz możesz zamówić swój egzemplarz w przedsprzedaży. W tym miejscu.

Powiązane artykuły:

Przeczytaj także