„Immunitet” Remigiusza Mroza już wkrótce w sprzedaży!

ImmunitetImmunitet – książka autorstwa Remigiusza Mroza to świetnie zapowiadająca się powieść, która na polskim rynku ukaże się już 31 sierpnia. Autor na koncie ma już znaczące sukcesy związane z wcześniejszymi publikacjami. Jest z pewnością jedną z bardziej znanych twarzy polskiego kryminału.

Immunitet to historia sędziego Trybunału Konstytucyjnego, który jest najmłodszym piastunem owej funkcji w dziejach tej instytucji. Niestety młody wiek nie sprzyja rozwojowi kariery zawodowej. Bohater zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka, którego zupełnie nie zna. Okazuje się, że ofiara nigdy nie miała nic wspólnego z oskarżonym. Na dodatek pochodzi zupełnie z innego miasta i nigdy w życiu nie spotkała swojego rzekomego oprawcy.

Mimo takich dowodów, zdawać by się mogło niewinności, prokuratura nalega by pozbawić młodego sędziego immunitetu.W świetle tak absurdalnej sytuacji, oskarżony postanawia zwrócić się o pomoc do koleżanki, z którą niegdyś studiował – Joanny Chyłki. Okazuje się jednak, że prawniczka zmaga się obecnie z własnymi problemami. Nie stroni od alkoholu i próbuje uporać się z demonami przeszłości. Mimo to, postanawia pomóc dawnemu koledze. Razem zaczynają odkrywać tropy i przerażające tajemnice, które jasno ukazują, iż istnieją miejsca, gdzie zasady prawa nie sięgają. Czy sytuacja młodego sędziego to spisek? A może polityczna zemsta? I co, jeśli okaże się, że mężczyzna jest faktycznie winny?

Remigiusz Mróz  po raz kolejny udowodnił, że ma niewyczerpany talent do tworzenia niezwykle zajmujących historii kryminalnych. Zapewnia czytelnikom mnóstwo zwrotów akcji, a zakończenie jak zawsze zaskakuje. Przypominamy, że premiera książki będzie miała miejsce 31 sierpnia tego roku. Gorąco polecamy!

Książkę pt. Immunitet znajdziesz tutaj.

Przeczytaj także