Immortaliści – gorąca nowość!

Immortaliści - kup na TaniaKsiazka.plImmortaliści to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej i powieści dla kobiet. Jeśli zatem poszukujecie ciekawej i nietuzinkowej historii na jesienne dni, trafiłyście idealnie. Ponieważ książka Chloe Benjamin to gorąca nowość na naszym rynku, która cieszy się uznaniem międzynarodowego grona czytelniczek. Tym samym z przyjemnością prezentujemy ją także Wam. Warto tutaj wspomnieć, że autorka ma już na koncie kilka prestiżowych nagród za książki, które do tej pory wydała. Zainteresowane? Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ta powieść, że zachwyca odbiorczynie na całym świecie.

Immortaliści – jak przeżyć swoje życie, wiedząc, kiedy nastąpi jego kres?

Autorka przenosi czytelników do Nowego Jorku, do 1969 roku. To właśnie wtedy do miasta przybywa tajemnicza kobieta, która potrafi przewidzieć dzień śmierci każdego człowieka. Wkrótce plotka dociera także do rodzeństwa Goldów. Z powodu zasłyszanych informacji postanawiają odwiedzić wieszczkę, by dowiedzieć się, jaka przyszłość czeka każde z nich.

Tym samym przepowiednie kobiety kształtują kolejne pięć dekad ich życia. Złoty chłopiec Simon ucieka na Zachodnie Wybrzeże, by szukać miłości w San Francisco. Klara, która nieustannie buja w obłokach, zostaje iluzjonistką w Las Vegas. Starszy z braci, Daniel, po atakach na World Trade Center, szuka stabilizacji jako lekarz wojskowy. Natomiast najstarsza z rodzeństwa, Varya, rozpoczyna karierę naukową i poświęca się badaniom nad długowiecznością.

Czy bohaterom uda się w końcu zapomnieć o przepowiedni sprzed lat? Czyje życie zdeterminują słowa wieszczki, a komu uda się pokonać ciążące jarzmo przeznaczenia? I jak zachować się w sytuacji, kiedy twoje dni są policzone?

Chloe Benjamin stworzyła niezwykłą historię o trudnej, rodzinnej miłości. Ta nietuzinkowa powieść zachwyci nawet najbardziej wymagające odbiorczynie. I niech nie zmyli Was fakt, że książka zaliczana jest do gatunku obyczajowego. W tej opowieści nie brakuje akcji i jej zaskakujących zwrotów. Koniecznie przekonajcie się o tym same!

Książkę pt. Immortaliści znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i obyczajowej. Na koniec warto jeszcze dodać, że prezentowaną dziś powieścią zainteresował się także świat filmu. Tym samym prawa filmowe zakupiło studio Jackal Group.

Przeczytaj także