Illuminatio.pl zaprasza na Targi w Katowicach!

Wydawnictwo Illuminatio

Mieszkasz w Katowicach lub w niedalekiej okolicy? Chcesz zadbać o zdrowie swoje i najbliższych? Chcesz ciekawie spędzić weekend? Odwiedź stoisko Wydawnictwa Illuminatio na katowickich Targach Bliżej Zdrowia, Bliżej Natury! Szczegóły poniżej:

W dniach 18-20 września 2015 roku zapraszamy na XLII Targi

BLIŻEJ ZDROWIA, BLIŻEJ NATURY

Targi odbędą się w Centrum Kultury Katowice im. Krystyny Bochenek przy placu Sejmu Śląskiego 2.

Katowice

Jest to najpopularniejsza w Polsce impreza z zakresu medycyny naturalnej i zdrowego żywienia. Na targach pojawi się blisko 200 wystawców z kraju i zagranicy, oferujących środki wspomagające zdrowie, poradniki zdrowotne oraz naturalne produkty spożywcze.

Na stanowisku Wydawnictwa Illuminatio będziesz mieć okazję wziąć do ręki publikacje z serii:

  • VIVANTE: Wśród książek o zdrowiu znajdziesz też tytuły sygnowane logiem Vivante. To wartościowe publikacje prozdrowotne wybitnych autorów, którzy pasjonują się w najnowszych trendach w leczeniu, medycynie naturalnej, alternatywnej i samouzdrawianiu.
  • SAMSARA: Jeśli interesujesz się rozwojem duchowym, na stoisku dostępne będą wspaniałe książki z logiem Samsara. To tytuły tworzone z myślą o subtelnych osobach, które chcą otworzyć umysł i wytężyć swoje zmysły na to, co nieuchwytne, niezmierzone i niedotykalne.

Vivante seria

Sams_logo

Jeśli interesują Cię nie tylko książki – mamy kolejną doskonałą wiadomość – na stanowisku Illuminatio znajdziesz również część asortymentu Galerii CzaryMary.pl.

Przeczytaj także