Ikigai – japoński sekret długiego i szczęśliwego życia

Ikigai to gorąca nowość, która powinna zagościć na półce każdego zapracowanego czytelnika. Jest to bowiem idealna lektura na dzisiejsze czasy, gdzie tempo życia nie pozwala czasem nawet na chwilę wytchnienia. Okazuje się, że Japończycy znają sekret, który pozwoli wam żyć długo i przede wszystkim, szczęśliwie. Chcecie go poznać? Koniecznie czytajcie dalej!

W czym tkwi sekret Ikigai?

Według Japończyków każdy z nas ma swoje ikigai, które jest siłą napędową do życia. Część z ludzi odnalazła go już w sobie i są świadomi jego istnienia. Inni zaś wciąż go poszukują. Mieszkańcy Okinawy, najdłużej żyjący ludzie na świecie zdradzają, że to właśnie ikigai jest jednym z sekretów młodzieńczego, szczęśliwego i długiego życia.

Książka, którą mamy przyjemność wam zaprezentować jest pierwszym zbiorem, zawierającym porady japońskich stulatków. Od nich dowiecie się jak żyć pełnią życia, nie tracąc przy tym optymizmu i uśmiechu na twarzy. Autorzy zdradzają tajniki własnej diety, aktywności fizycznej, pracy zawodowej oraz relacji międzyludzkich. A co najważniejsze, tłumaczą, jak skutecznie odnaleźć swoje ikigai. Zdradzają zatem jeden z najpilniej strzeżonych sekretów, który pomoże wam dożyć setki w pełni formy i nada waszemu życiu nowy sens.

Misja tej książki jest bardzo prosta. Przekazuje ona czytelnikowi wiele przydatnych i istotnych wskazówek japońskiej filozofii. Dzięki temu uzyskacie zdrowe ciało, spokój umysłu i harmonię ducha. Nie zwlekajcie więc i już teraz dajcie sobie szansę na odkrycie jasnej i określonej pasji, która dostarczy wam mnóstwo satysfakcji i szczęścia.

Książkę Ikigaijapoński sekret długiego i szczęśliwego życia znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także