Gwiazdkowy prezent dla niego – sprawdźcie!

Idealny Gwiazdkowy prezent dla niego? Mamy to! Każdy bowiem książkoholik myśli nieustannie o nowych tytułach, które mógłby zasilić jego domową biblioteczkę. Dlatego, jeśli jeszcze zastanawiacie się, co podarować partnerowi, bratu, ojcu czy dziadkowi albo najlepszemu przyjacielowi, przychodzimy z pomocą.

Prezentowane dziś pozycje to przede wszystkim gorące hity tego roku. Nie zabraknie tu propozycji z gatunku kryminałów czy sensacji, a także przejmujących reportaży. Ponadto znajdziecie tu wymarzony prezent dla fanów Cyberpunka czy popularnego serialu Netflixa Gambit królowej. Sprawdźcie zatem koniecznie, jakie prezenty powinny znaleźć się pod choinką każdego mężczyzny, który uwielbia książki!

Gwiazdkowy prezent dla niego

Cyberpunk 2077 - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Cyberpunk 2077. Oficjalny kompletny poradnik. Edycja kolekcjonerska

Nie lada gratka dla każdego miłośnika najnowszej rozgrywki, wypuszczonej przez CD Projekt Red! Jedyny oficjalny przewodnik po grze w edycji kolekcjonerskiej. Na czytelników czeka tu dokładna analiza wszystkich ścieżek fabularnych, zadań pobocznych, nagród i zakończeń, a także dodatkowych wyzwań, minigier, przedmiotów do odblokowania, sekretów i wielu innych. A wszystko to w twardej oprawie i najwyższej jakości papierze.

Seryjni mordercy - kup na TaniaKsiazka.pl

Seryjni mordercy Michelle Kaminsky

Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda najmroczniejsza strona ludzkiej duszy? Zdradzają to najgroźniejsi seryjni mordercy. Autor bierze pod lupę wiele najgorsze zbrodnie. I zdradza wiele intrygujących ciekawostek oraz nieznanych dotąd faktów, pozwalających na lepsze zrozumienie ludzkiej natury. Ponadto opisuje on narodziny seryjnych morderców i ich motywy. A także najczęściej powtarzające się sposoby działania oraz wiele oryginalnych przypadków, niepasujących do żadnej kategorii.

Gambit królowej - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Gambit królowej Walter Tevis

Serial na platformie Netflix bije rekordy popularności! Warto więc sięgnąć również po książkę. Główna bohaterka trafia do sierocińca, gdzie pod okiem woźnego uczy się gry w szachy. Szybko odkrywa, że to zajęcie bardzo ją fascynuje. Jednak w parze z wielkim talentem idzie również uzależnienie od środków odurzających. W dorosłym życiu obsesje z dzieciństwa będą jej nieodłącznymi towarzyszami.

Gwiazdkowy prezent dla niego – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia Przemek Corso, Sebastian Salbert

To biografia Rahima, założyciela słynnej Paktofoniki i Pokahontaz. Ponadto to jemu słuchacze zawdzięczają też powstanie wytwórni MaxFloRec. Teraz po raz pierwszy opowiada szczerze o swoim życiu, hip-hopie, dorastaniu na Śląsku, spełnianiu marzeń i budowaniu muzycznej kariery. Ta książka to wyczerpująca opowieść o miłości, przyjaźni, pakcie przy dźwiękach głośnika, a także nieuczciwych wydawcach i dzikim muzycznym rynku lat 90.

Gwiazdkowy prezent dla niego – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Halny Remigiusz Mróz

Bestia z Giewontu została zatrzymana i osadzona w areszcie. Mieszkańcy przez trzy lata cieszyli się spokojem. Do czasu. Ponieważ policja ponownie trafia na ślad zamordowanej kobiety. A sposób zbrodni przypomina ten, który uskuteczniała Bestia z Giewontu. Śledztwo ma poprowadzić Dominika Wadryś-Hansen, ściągnięta do zakopanego. Rozwikłać tę zagadkę może pomóc aresztowany Iwo Eliasz, jednak ten deklaruje, że będzie rozmawiał jedynie z komisarzem Forstem. Natomiast sam komisarz zniknął…

Operator 112 - kup na TaniaKsiazka.pl

Operator 112. Relacja z centrum ratowania życia Roman Klasa

Autorem książki jest Roman Klasa, który przez sześć lat pracował w Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Gdańsku, jako operator numeru alarmowego 112. Mężczyzna wspomina proces rekrutacji do CPR. Ponadto przywołuje najciekawsze przypadki zgłoszeń na numer 112 i przedstawia realia pracy ludzi, którzy nie są zauważani.

Więcej książkowych prezentów na gwiazdkę dla niego znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także