Idealna rodzina – Ilona Łepkowska

Idealna rodzina - kup na TaniaKsiazka.plIdealna rodzina to kolejna już książka spod pióra polskiej pisarki, Ilony Łepkowskiej. W związku z tym to doskonała wiadomość dla wszystkich fanów twórczości autorki. Poza tym powody do zadowolenia mają też miłośnicy literatury obyczajowej. Powieść będzie dostępna w sprzedaży już od 26 lutego 2020 roku. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Warto tutaj wspomnieć, że książki Łepkowskiej w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów, stając się krajowymi hitami. Co takiego mają w sobie? Koniecznie sprawdźcie to sami!

Idealna rodzina – kilka słów o fabule książki

Głowna bohaterka, Anna Sobańska,  jest scenarzystką i producentką ulubionego serialu Polaków „Idealna rodzina”, który od lat jest dla widzów niedoścignionym wzorem życia rodzinnego. Za to życie samej Anny całkowicie odbiega od tego wzoru. Ponieważ bez reszty zajęta pracą i karierą kobieta kompletnie nie interesuje się córką, synem i swoim mężem. Poza tym jest też powszechnie znienawidzona przez współpracowników. Nie ma to dla niej jednak żadnego znaczenia – nie szanuje ludzi, nie liczy się z nimi, dla niej ważna jest tylko skuteczność działania.

Jednak już wkrótce życie bohaterki stanie na głowie. Ponieważ pewnego dnia w jej domu zjawiają się dwie główne postacie z jej serialu.

Ilona Łepkowska w swojej nowej książce uświadamia nam, jak łatwo w codziennym biegu przegapić to, co najważniejsze. Przypomina, że na zmiany nigdy nie jest za późno – często wystarczy odrobina dobrej woli, by życie znowu stało się lepsze. Poza tym czytelnicy znajdą tu wszystko, za co pokochali twórczość pisarki. Są to humor, lekkość, cudna autoironia. Okazuje się, że fikcja literacka może nieźle namieszać w naszym życiu, ale i pokazać, o co tak naprawdę w nim chodzi.

Przypominamy, że książka pt. Idealna rodzina będzie dostępna w sprzedaży już od 26 lutego bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją każdemu miłośnikowi literatury obyczajowej. Sprawdźcie to!

Przeczytaj także