How to? Jak? – Randal Munroe powraca!

How To - kup na TaniaKsiazka.plHow to? Jak? Absurdalnie naukowe rozwiązania codziennych problemów to już kolejny bestseller w dorobku Munroe’a. Książka na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 21 maja 2020 roku i zainteresuje wszystkich miłośników literatury popularnonaukowej. Autor po raz kolejny w sposób zabawny i przystępny prezentuje odbiorcom wiedzę naukową, dzięki czemu każdy wyniesie z tej lektury mnóstwo wiedzy i ciekawostek. Co z tego, że zaprezentowane tu rozwiązania codziennych problemów są absurdalne? Ważne, że są potwierdzone naukowo i działają! Jesteście ciekawi, co tym razem przygotował Munroe? Koniecznie to sprawdźcie, czytając dalej!

How to? Jak? – czego możecie spodziewać się po tej pozycji?

Autor wyjaśnia czytelnikom działanie różnych elementów współczesnej codzienności, zahaczając jednocześnie o kwestie naukowe. Robi to przede wszystkim w sposób zabawny i zaskakujący. Dzięki temu odbiorcy nie będą mieli tu czasu na nudę. Ponadto Munroe doskonale wie, jak pobudzić czytelników, zaintrygować i wzbudzić ciekawość. Tym samym omawiane przez niego problemy chce sprawdzić się samemu.

Czy pogodę można przewidzieć na podstawie szczegółowej analizy pikseli zdjęć na Facebooku? A może pomiar promieniotwórczości zębów może zdradzić pokolenie lat dziewięćdziesiątych? Poza tym okaże się, że selfie dobrze wychodzi nie tylko z telefonu, ale także z kosmicznego teleskopu. No i jeśli kiedyś będziecie mieli zamiar przekroczyć rzekę, dowiecie się, jak doprowadzić ją przy tym do wrzenia. Ponadto nie zabraknie tu również pomysłu na nietuzinkową utylizację przeczytanej książki. Ponieważ okazuje się, że możecie zamienić ją w parę, rozpuścić w oceanie albo wystrzelić w stronę Słońca.

A to jedynie kilka arcyciekawych i absurdalnych rozwiązań codziennych problemów. Chcecie poznać więcej? Koniecznie sięgnijcie po tę pozycję!

Przypominamy, że książka pt. How to? Jak? Absurdalnie naukowe rozwiązania codziennych problemów będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku od 21 maja bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury popularnonaukowej. Koniecznie sprawdźcie to sami i przekonajcie się o fenomenie Munroe’a. Udowadnia on, że nauka nie musi być nudna!

Przeczytaj także