Hotel Transylwania 3. Powieść filmowa na premierę filmu

Już od 12 października na ekranach polskich kin pojawi się najnowsza część upiornie śmiesznej animacji – Hotel Transylwania 3. Poprzednie filmy animowane tej serii zaskarbiły sobie uznanie młodszych i starszych widzów. Z okazji premiery do księgarń trafiła właśnie książka Hotel Transylwania 3. Powieść filmowa.

Koszmarnie śmieszny film animowany powraca

Bohaterzy Hotelu Transylwania są rodem zaczerpnięci z filmów grozy: Hrabia Dracula, mumie, wilkołaki, potwór Frankensteina i wiele innych. Jednak ich zadaniem nie jest, jak pierwotnie – straszenie widzów, tylko ich rozśmieszenie. To bardzo zabawna komedia nie tylko dla młodszych widzów. Świetnie będą się też na niej bawić Ci starsi.

Jesteście ciekawi tego, co tym razem spotka lubianych bohaterów? Paka Draka wybiera się na ekskluzywne wakacje. To specjalny rejs statkiem, na który wstęp mają najdziwniejsze i najstraszniejsze stworzenia na świecie. Podczas wycieczki spragnionemu miłości Draculi szybciej zabije serce. Jednak jego wybranka okaże się inną osobą, niż wszyscy sądzą, a sam rejs zamiast dobrej zabawy, przyniesie też mnóstwo niebezpieczeństw. To będą wakacje z największych koszmarów i to nie dlatego, że na pokładzie znaleźli się bohaterzy rodem z horrorów.

Tego, czy Paka Draka uratuje siebie i innych straszliwych gości wycieczkowego statku, dowiecie się z filmu. Jednego możecie być pewni. Czeka Was mnóstwo śmiechu.

Hotel Transylwania 3. Powieść filmowa

Tymczasem wraz z premierą najnowszego filmu, do księgarń trafiła książka – Hotel Transylwania 3. Powieść filmowa. Dzięki niej wszyscy miłośnicy straszliwych bohaterów będą mogli jeszcze raz przeżyć wszystkie koszmarne przygody. Książka jest pełna ilustracji, kadrów z filmu, więc spodoba się nawet tym najmłodszym Czytelnikom. To aż 152 strony strasznie dobrej zabawy. Filmowa publikacja będzie też świetnym prezentem dla każdego młodszego i starszego fana filmu.

Wybieracie się do kina na Hotel Transylwania 3? Za co lubicie ten film animowany?

Zachęcam Was do tego, żeby sięgnąć po powieść filmową. Znajdziecie ją w naszej księgarni w tym miejscu.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć trailera Hotelu Transylwania 3, to proszę bardzo:

https://youtu.be/DfxVc0guzSo

Przeczytaj także