Horyzont – nowość od Małeckiego

Horyzont - sprawdź na TaniaKsiazka.plHoryzont to pozycja, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom twórczości Jakuba Małeckiego. Poza tym powody do zadowolenia ma każdy, kto poszukuje nietuzinkowych i wciągających polskich powieść. Także wielbiciele literatury pięknej znajdą w tej historii coś dla siebie. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością polskiego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. Ponieważ Małecki po raz kolejny udowadnia, że jego ogromny sukces nie jest kwestią przypadku, a niepowtarzalnego talentu. Jego powieści wciągają i intrygują już od pierwszych stron. Koniecznie przekonajcie się o tym sami!

Horyzont – czasami prawda rozciąga się daleko za horyzont

Jałowe lata bez wschodów i zachodów słońca. Wspomnienia jak burza piaskowa, jak skrzypienie desek w starym domu. Poza tym smugi przeszłości płytko pod skórą. A do tego gry komputerowe i bułgarski rap.

Głównymi bohaterami prezentowanej dziś książki są Maniek i Zuza. Mieszkają po sąsiedzku na warszawskim Mokotowie. Mężczyzna to były saper, który próbuje spisać swoje wspomnienia z misji w Afganistanie. Ponieważ ma nadzieję, że to w końcu pozwoli mu stamtąd wrócić. Natomiast ona to typowe dziecko pokolenia Y. W związku z tym uczy się żyć na własny rachunek i mimowolnie zatraca się w rodzinnej tajemnicy. Z pozoru tej dwójki zupełnie nic nie łączy. Jednak coś sprawia, że ciążą ku sobie, niezdolni i niechętni do pielęgnowania więzi z otoczeniem.

Najnowsza książka Jakuba Małeckiego w błyskawicznym tempie stała się krajowym hitem, zyskując status bestsellera. Stało się tak nie bez przyczyny, Prezentowana dziś historia to niezwykła i zaskakująca opowieść o tęsknocie, przyjaźni i odwadze. Poza tym to opowieść o konfrontacji z zadrą – własną i cudzą. A także o próbach znalezienia właściwej wersji siebie. Jedno jest pewne, książka zadowoli nawet najbardziej wymagających czytelników.

Prezentowaną dziś powieść pt. Horyzont znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośnikom literatury pięknej i polskich powieści. Koniecznie sprawdźcie, czym tym razem zaskakuje czytelników Jakub Małecki. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Przeczytaj także