Hity września do -45% taniej. Zapowiedzi, nowości i bestsellery

Wakacje dobiegły końca, Mimo tego, że deszczowa jesień coraz bliżej, to nie ma złej pogody na czytanie książek. Zatem na swoją jesienną listę książek do przeczytania koniecznie wrzuć kilka naszych hitów września. Tym bardziej, że do końca miesiąca te zapowiedzi, nowości i bestsellery możesz złapać nawet do 45% taniej.

Hity września do -45% taniej. Zapowiedzi, nowości i bestsellery

Hity września do -45% taniej >>

Wybraliśmy dla Ciebie książki, na które w tym miesiącu warto zwrócić uwagę. To jesienny urodzaj znakomitych tytułów. Zatem – bez względu na to, co lubisz czytać – z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Świeżutkie kryminały, które niemal dopiero co wyskoczyły spod drukarskich pras, poruszające reportaże, książki pełne wzruszających historii… Po jakie wrześniowe hity sięgniesz?

Zapowiedzi, nowości i bestsellery do -45% >>

Był sobie pies 2 - kup na TaniaKsiazka.plBył sobie pies 2 W. Bruce Cameron

Przeczytaj książkę, zanim wybierzesz się do kina! Pies Bailey, którego pokochaliśmy w poprzedniej części, ku swojemu zaskoczeniu wraca w nowym wcieleniu. Był pewien, że jego misja dobiegła końca wraz z odejściem Ethana, jednak okazało się, że jego pomoc będzie jeszcze potrzebna. Tym razem chodzi o Clarity, wnuczkę Ethana. Teraz ona będzie potrzebować wsparcia wyjątkowego przyjaciela.

 

Dziewięcioro nieznajomych. SprawdźDziewięcioro nieznajomych Moriarty Liane

To najnowsza książka autorki zekranizowanego bestsellera Wielkie kłamstewka. Pisarka ponownie zgłębi temat kłamstwa i tajemnic. Dziewięcioro nieznajomych spotyka się w tajemniczym SPA. Każde z nich ma coś do ukrycia, a właścicielce hotelu bardzo zależy na tym, żeby wszystkie sekrety wyszły na jaw… Czy tożsamość człowieka może być oparta na kłamstwie?

 

Zjazd absolwentów. Sprawdź >>Zjazd absolwentów Guillaume Musso

Przyjaciele z liceum spotykają się ponownie na zjeździe absolwentów. Kiedyś byli nierozłączni, jednak po skończeniu szkoły ich drogi się rozeszły. Zaraz po imprezie ich dawna szkoła ma zostać rozebrana, a Thomas i Maxime wiedzą, że wtedy zostaną odkryte zwłoki, które znajdują się w budynku. Nic już nie będzie stało na przeszkodzie, żeby tajemnica z przeszłości wyszła na jaw.

 

Najciekawsze zapowiedzi, głośne nowości i bestsellery możesz złapać do końca września. Wszystkie książkowe hity września znajdziesz w tym miejscu.

Hity września do -45% taniej. Zapowiedzi, nowości i bestsellery

Przeczytaj także