Hity dla dzieci do -40% – sprawdź!

Takie zniżki, że można odlecieć, serio! Mamy dla was hity dla dzieci ze zniżką do -40%. To znaczy, że możecie złapać nie tylko popularne i nowe książki dla dzieci i młodzieży, ale też gry i zabawki.

Hity dla dzieci do -40% - sprawdź!

Sprawdź hity dla dzieci do -40% >

Tak, to już czas na podróż do krainy wyobraźni. Czas na bujanie w obłokach i odlot w marzenia. Mamy kilka patentów nie tylko na walkę z dziecięcą nudą, ale też na rozwój dziecięcej kreatywności. Podaruj maluchom chwile świetnej zabawy, a sobie odrobinę czasu, jaki zyskasz, kiedy będą twórczo zajęte 😉

A może z rozmysłem zapomnisz o tym, ile masz lat i o tym, że niektórych rzeczy to już nie wypada i też pozwolisz, żeby ten świat dziecięcych zabaw wciągnął cię bez reszty? W końcu nic tak nie zbliża, jak wspólne spędzanie czasu.

Książki, gry i zabawki ze zniżką w TaniaKsiazka.pl >

Tylko spójrz, jakie książki, gry i zabawki możesz złapać do nawet  40% taniej. Wybrałam kilka z nich 🙂

Profesor Astrokot odkrywa kosmos, Dominic Walliman

Profesor Astrokot odkrywa kosmos, Dominic Walliman

Czy wiesz, że ta książka jest pierwszą częścią bestsellerowej serii, którą już przetłumaczono na 16 języków?

Profesor Astrokot jest świetnym przewodnikiem, który oprowadzi dzieciaki po kosmosie. Przybliży tajemnice Wszechświata w taki sposób, że czytelnicy nie tylko będą się uczyć, ale też świetnie bawić. Złapcie książkę, bo to już czas na podróż wśród gwiazd.

Sprawdź książkę >

Brick Trick. Buduj z cegły: zagroda - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Brick Trick. Buduj z cegły: zagroda

Składaj, rozkładaj, składaj, rozkładaj 🙂 — Dokładnie tak. Zagrodę można wciąż budować na nowo. To radość z konstruowania, która nie będzie jednorazowa. Co więcej, budując, dziecko może trzymać się instrukcji albo dać się ponieść własnej architektonicznej wyobraźni. Ta konstrukcyjna zabawka spodoba się nie tylko tym dzieciakom, które są zainteresowane życiem na wsi, ale też wszystkim małym fanom konstruowania.

Sprawdź klocki >

Gra: Dolina królików, Anna Sobich-Kamińska

To gra planszowa dla całej rodziny. Zawsze warto znaleźć czas na rozrywkę, która nie tylko wciąga, ale też wywoła mnóstwo śmiechu. Rodzice będą się świetnie bawić zarówno jako gracze, jak i koordynatorzy zabawy, a dzieciaki chcąc-niechcąc poćwiczą planowanie i myślenie strategiczne.

Sprawdź grę >

Po jeszcze więcej hitów dla dzieci do -40% wejść tutaj.

Hity dla dzieci do -40% - sprawdź!

Przeczytaj także