Historia morderstwa Sharon Tate

Historia morderstwa Sharon Tate - zobacz na TaniaKsiazka.plHistoria morderstwa Sharon Tate do tej pory wzbudza wiele emocji i wywołuje burzliwą dyskusję wśród opinii publicznej. Na rynku pojawiło się już kilka pozycji, które próbowały jakoś wytłumaczyć i przybliżyć czytelnikom tę straszliwą zbrodnię. Poza tym o tytułach, związanych z sektą Mansona robi się znów głośno. A wszystko za sprawą filmu Tarantino pt. Pewnego razu w Hollywood, który w polskich kinach pojawi się już 16 sierpnia 2019 roku. Jak łatwo się domyślić, produkcja również nawiązuje do zbrodni popełnionej przez członków sekty Mansona.

W związku z premierą filmu na rynku literatury również zrobiło się gorąco. 16 sierpnia na wirtualnych półkach naszej księgarni trafi pojawi się książka pt. Sharon Tate. Historia morderstwa żony Romana Polańskiego. Jesteście ciekawi, co się w niej znajdzie? Koniecznie czytajcie dalej!

Historia morderstwa Sharon Tate – kolejna próba wyjaśnienia

Sharon Tate miała wszystko, czego może chcieć początkująca gwiazda Hollywood. Romana Polańskiego u swego boku, nominację do Złotego Globu i światową karierę filmową przed sobą. Właśnie skończyła 26 lat i była w ósmym miesiącu ciąży. Jednak wydarzenia z 9 sierpnia 1969 roku wstrząsnęły całym światem. Do domu Sharon Tate wyznawcy Mansona i dokonali bestialskiego zabójstwa. Ta sprawa do dziś budzi wiele kontrowersji i pozostawia więcej pytań niż odpowiedzi. Jak wyglądałoby życie młodej aktorki, gdyby tego dnia nie została zamordowana?

Alisa Statman, sięga do archiwum rodzinnego, by prześledzić każdy aspekt tej makabrycznej historii. Razem z siostrzenicą Sharon, Brie, przedstawia tragiczną walkę rodziny o skazanie jednego z najokrutniejszych zabójców wszech czasów. Czy po 50 latach można jednak dotrzeć jeszcze do prawdy? Co sądzi o książce Roman Polański? I dlaczego siostra zamordowanej aktorki nie zgadza się z tą wersję wydarzeń i wydała własną książkę o Sharon?

Przypominamy, że książka pt. Sharon Tate. Historia morderstwa żony Romana Polańskiego na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 16 sierpnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom literatury faktu i biografii.

Przeczytaj także