Hel 3 – nowość od Grzędowicza!

Hel 3 to jedna z bardziej wyczekiwanych powieści tego roku. Premiera najnowszej książki Jarosława Grzędowicza będzie miała miejsce 15 lutego. Fanów pisarza z pewnością nie trzeba namawiać do zapoznania się z lekturą. Już od jakiegoś czasu zasypywali komentarzami i pytaniami na temat nowej publikacji profil autora na jednym z portali społecznościowych. Teraz w końcu zbliża się moment, kiedy to będą mogli osobiście ocenić pracę Grzędowicza.

Hel 3 – opis fabuły

Wyobraźcie sobie, że istnieje pierwiastek, który stanowi niewyczerpane źródło energii. Oraz, że dwa tiry tego surowca są w stanie zapewnić Stanom Zjednoczonym energię elektryczną na cały rok. Istnieje jednak pewien problem. Owy pierwiastek znajduje się na Księżycu.

Mamy rok 2058. Grzędowicz wrzuca czytelnika w zdehumanizowany świat, gdzie omnifony zastąpiły więzi społeczne. Filmiki z MegaNetu wyparły całą kulturę i media a iwenciarze stali się bogami informacji. Ludzkości przyszło żyć w świecie, gdzie koncerny i rządy podzieliły się władzą w hodowaniu miliardów bezrefleksyjnych konsumentów. Teraz owy świat staje w obliczu nieuchronnego konfliktu.

Pewien inwenciarz z zasadami, Norbert, jest głęboko przekonany, że mocna i odpowiednio podana informacja jest w stanie wstrząsnąć społeczeństwem, doprowadzając do jego przebudzenia. Pojawia się jednak zasadnicze pytanie. Czy jednostka wrzucona między stalowe walce systemu ma szansę przeżyć? Przeżyć dostatecznie długo by coś zmienić.

Miłośnicy twórczości Jarosława Grzędowicza z pewnością się nie zawiodą. Ci, którzy dopiero planują rozpocząć przygodę z książkami pisarza od owej powieści, też mogą liczyć na ogrom wrażeń. Przypominamy, że książka Hel 3 w sprzedaży pojawi się 15 lutego bieżącego roku. Serdecznie polecamy!

Przeczytaj także