Healthy mama – Anna Lewandowska

Healthy mama - sprawdź na TaniaKsiazka.plNajnowsza książka od Anny Lewandowskiej pt. Healthy mama to pozycja absolutnie obowiązkowa dla każdej mamy, która spodziewa się maluszka. W sprzedaży pojawi się już 16 czerwca bieżącego roku.

Z pewnością większość z was się orientuje, że niedawno na świat przyszła długo wyczekiwana córka Roberta i Anny. Choć przez dziewięć miesięcy żona słynnego piłkarza zwolniła nieco trenerskie tempo, nie próżnowała w tym czasie. Najnowsza książka jest właśnie owocem jej pracy nad ciałem i duchem, podczas jednego z najszczęśliwszych okresów w życiu.

Healthy mama – porady i wskazówki od ekspertów

Impulsem do napisania tego poradnika były słowa lekarza skierowane do Anny Lewandowskiej podczas jednego z kontrolnych badań:

Nie wiem, co pani je, ale niech koniecznie to pani zapisuje..

Tak też się właśnie stało. Sama autorka przyznaje, że pracowała nad tą pozycją przez cały okres ciąży. Czytelniczki będą miały okazję znaleźć tu nie tylko zdrowe, smaczne i proste przepisy na potrawy, które dadzą dużo siły jej i dziecku. To także zbiór przydatnych i bezpiecznych ćwiczeń na każdy trymestr ciąży. W książce Lewandowskiej znajdują się rady od wielu ekspertów, dzięki czemu możecie być pewni, że wszystkie metody i wskazówki są absolutnie bezpieczne i sprawdzone.

Warto tutaj podkreślić, że sama Anna Lewandowska jest niekwestionowaną ekspertką od zdrowego odżywiania i cenioną trenerką. Dzięki jej książce kobiety będą miały okazję przejść okres ciąży jak najlepiej, w rezultacie ofiarowując nowo narodzonemu dziecku najlepszy dar na start – zdrowie. Czego dokładnie możecie spodziewać się po tej pozycji? Znajdziecie tu dokładne informacje na temat tego, jak dokładnie przygotować się do ciąży. Dowiecie się, jakie badania należy wykonać, jak trenować i odżywiać się w czasie ciąży. Autorka zadbała również o równowagę i zdrowie psychiczne przyszłych mam.

Jeśli więc planujesz zajście w ciąże lub właśnie dowiedziałaś się, że wkrótce zostaniesz mamą, ta pozycja jest właśnie dla ciebie. To także idealny prezent dla przyszłej mamy z najbliższego otoczenia.

Książkę pt. Healthy mama znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także