Hashtag – nowa książka od Remigiusza Mroza!

Hashtag - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka od Remigiusza Mroza to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości autora. Jego najnowszy projekt nosi tytuł Hashtag i będzie dostępny od 18 lipca 2018 roku. Już zaledwie dzień dzieli Was od premiery tej niezwykłej historii! Powieść przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy uwielbiają polską literaturę kryminalną i sensacyjną. Mróz jest głosem młodego pokolenia pisarzy, którzy potrafią zaskoczyć odbiorcę. Jego książki cieszą się ogromną popularnością i w błyskawicznym tempie stają się bestsellerami. Jeśli zatem do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tego autora, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Hashtag – kiedy jedna przesyłka zmienia całe życie

„Twoja paczka już na ciebie czeka!” – tak brzmiała wiadomość, którą codziennie otrzymują tysiące osób. W wypadku głównej bohaterki wydawało się jednak, że to pomyłka. Tesa nie spodziewała się żadnej przesyłki. Niczego nie zamawiała w sieci. A gdyby nawet to zrobiła, nigdy nie korzystała z dostawy do paczkomatu. Trzeba Wam wiedzieć, że kobieta, kiedy naprawdę nie musiała, nie wychodziła z domu.

Jednak wiadomość przyszła, a ciekawość została rozbudzona. Bohaterka postanowiła sprawdzić tajemniczą przesyłkę. Szybko jednak okazało się, że był to największy błąd, jaki kiedykolwiek popełniła. Samonakręcająca się spirala zdarzeń zaczęła zupełnie odmieniać życie kobiety.

Podczas gdy Tesa zaczęła na nowo odkrywać swoją przeszłość, przez media społecznościowe przetacza się nowy trend. Kolejni internauci zamieszczają wpisy z hashtagiem #apsyda. I właściwie można by przejść obok tego obojętnie. Świat Internetu bowiem rządzi się swoimi prawami. Jednak obecna akcja wzbudza spore zamieszanie. Wszystko, dlatego że osoby, które dodają hashtag, od lat uznawane są za zaginione. Jak to możliwe, że teraz nagle udzielają się w sieci?

Przypominamy, że nowa książka od Remigiusza Mroza będzie dostępna już od 18 lipca bieżącego roku. Powieść pt. Hashtag znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośnikom rodzimej literatury kryminalnej i sensacyjnej. Autor po raz kolejny udowadnia, że jego ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Przekonajcie się o tym sami!

Przeczytaj także