Harry Potter. Podróż przez historię magii – już wkrótce!

Harry Potter. Podróż przez historię magii - kup na TaniaKsiazka.plHarry Potter. Podróż przez historię magii to książka, która w sprzedaży na polskim rynku dostępna będzie od 15 lutego bieżącego roku. Nie ma wątpliwości, że jest to nie lada gratka dla wszystkich miłośników kultowej już serii o małym czarodzieju i dwójce jego przyjaciół. Chociaż J. K. Rowling nieustannie powtarza, że cykl został już definitywnie zakończony, na rynku wciąż pojawiają się jakieś nowości z nim związane. Nic dziwnego. Fani Harry’ego Pottera z niecierpliwością i utęsknieniem wyglądają takich perełek, gdyż nie do końca mogą jeszcze pogodzić się z ostatecznym zamknięciem tej serii. I oto jest kolejna pozycja, która z pewnością przypadnie im do gustu i wywoła uśmiech na twarzy.

Harry Potter. Podróż przez historię magii – obowiązkowa pozycja na półce każdego fana

Prezentowana dziś przez nas pozycja to nieocenione źródło rzetelnej wiedzy, ale także cenny skarb dla każdego fana Harry’ego Pottera. Książka ta jest wyjątkowa pod wieloma względami. Warto tutaj wspomnieć, że powstała ona na potrzeby wystawy zorganizowanej przez Bibliotekę Brytyjską, z okazji dwudziestolecia wydania Harry’ego Pottera i kamienia Filozoficznego.

Co Czytelnicy znajdą w środku? Wiele niezwykle magicznych ciekawostek! W tej bogato ilustrowanej książce zostały poruszone tematy z zakresu historii magii, astronomii, zoologii, botaniki czy wróżbiarstwa i eliksirów. To jednak oczywiście nie wszystko! Wśród tych różnorodności znajduje się także alchemia, a wszystko to okraszone zostało przepięknymi ilustracjami autorstwa Jima Kaya. To właśnie jego prace znalazły się również w ilustrowanych wydaniach słynnej serii, która zyskała grono wielbicieli na całym świecie w błyskawicznym tempie. Wśród materiałów zebranych w Podróży przez historię magii znajdują się szkice, studia oraz ostateczne wersje podobizn profesorów Hogwartu, magicznych istot i nie tylko!

Jeśli wciąż wydaje się Wam, że to za mało, mamy coś jeszcze. W prezentowanej dziś książce odbiorcy znajdą bezcenne materiały z prywatnej kolekcji J. K. Rowling. Są to niepublikowane nigdy dotąd ilustracje i odręczne zapiski autorki.

Książkę pt. Harry Potter. Podróż przez historię magii znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także