Harry Potter i Komnata Tajemnic – edycja specjalna

Jesteście fanami Harry’ego Pottera? W zeszłym roku obchodziliśmy 20 rocznicę pierwszego polskiego wydania książki Harry Potter i Kamień filozoficzny. Z tej okazji Media Rodzina przygotowała specjalne jubileuszowe wydanie powieści, ubranej w cztery szaty, a każda rodem z innego domu Hogwartu. Już w czerwcu będzie mieć kolejna odsłona jubileuszowej edycji specjalnej opowieści o najsławniejszym czarodzieju świata – Harry Potter i Komnata Tajemnic.

Harry Potter i Komnata Tajemnic - edycja specjalna

Harry Potter i Komnata Tajemnic – edycja specjalna

Gryffindor, Hufflepuff, Ravenclaw i Slytherin — zastanawialiście się kiedyś nad tym, do którego domu Hogwartu to was przydzieliłaby Tiara Przydziału? No właśnie 🙂 Chyba każdy potteromianiak tam miał. Toteż teraz możecie mieć swój dom rodem ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa na półce.

Najnowsze, specjalne wydanie książki Harry Potter i Komnata Tajemnic to de facto cztery wersje wydania. Każde w poświęcone innemu domowi. W tych książkach poza samą powieścią znajdziecie też ciekawostki na temat Gryffindoru, Hufflepuffu, Ravenclawu i Slytherinu.

Wszystko zaczyna się od brawurowej ratunkowej…

Pamiętacie, o czym jest Komnata tajemnic?

Wakacje dobiegają końca i Harry jest pewien, że mimo wszystkich przygód i obietnic przyjaciele o nim zapomnieli. Przez cała lato nie dostał ani jednego listu od Rona i Hermiony. Okazuje się, że to nie brak pamięci, tylko dobre chęci pewnego skrzata domowego.

Przyjaciele też niepokoją się brakiem wiadomości od Harry’ego, dlatego wyruszają na misję ratunkową. Latające auto i niepełnoletni kierowcy…

Z każdą stroną tej opowieści robi się coraz ciekawiej. Rowling zabiera swoich czytelników nie tylko do świata magii, ale też do opowieści o dorastaniu, radzeniu sobie z cierpieniem, odkrywaniu samego siebie i oczywiście o przyjaźni. Bo pomoc przyjaciół przydaje się zawsze, a już zwłaszcza kiedy przychodzi czas na walkę dobra ze złem.

Komnata tajemnic w barwach Domów Hogwartu premiera: 16 czerwca!

Nowe, jubileuszowe wydanie Harry’ego Pottera i Komnaty Tajemnic pojawi się w naszej księgarni już 16 czerwca. Wybierzcie to, które jest najbliższe waszej magii i waszemu sercu.

Książki w przedsprzedaży możecie już zamówić w tym miejscu.

Przeczytaj także