Harmonia zbrodni – major Kamieńska powraca!

Harmonia zbrodni - kup na TaniaKsiazka.plHarmonia zbrodni to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom twórczości Aleksandry Marininy. Caryca rosyjskiego kryminału – tak właśnie się o niej mówi – po raz kolejny stworzyła niezwykle wciągającą powieść. Tym samym powody do zadowolenia mają także wielbiciele literatury kryminalnej.

Najnowsza książka pisarki jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku, a czytelnicy po raz kolejny spotkają w niej major Anastazję Kamieńską. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej autorki, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Harmonia zbrodni – kilka słów o fabule książki

Elena Dudariewa, właścicielka biura podróży, ginie w eksplozji samochodu. W trakcie śledztwa policjantom udaje się dotrzeć do dziewiętnastoletniego chłopaka, który jak się okazuje, tuż przed tragedią rozmawiał z zabójcą. Pojawia się jednak jeden problem. Świadek nie może opisać sprawcy, ponieważ Artiom cierpi na nieuleczalną chorobę oczu. W związku z tym praktycznie nic nie widzi. Mimo to chłopak ma szansę pomóc policji. Jest wstanie rozpoznać głos mordercy oraz muzykę, której słuchał zamachowiec.

Główna bohaterka, Anastazja Kamieńska, staje przed niezwykle trudnym wyborem. Czy powinna angażować niepełnosprawnego chłopaka w poszukiwanie mordercy? Udział w tej akcji narazi na niebezpieczeństwo jego życie.

Aleksandra Marinina, rosyjska pisarka, po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Książki pisarki w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów i stają się międzynarodowymi hitami. Także tym razem czytelnicy otrzymują historię, pełną napięcia, niepewności i wartkiej akcji. Tu nie ma czasu na nudę, a rozwój wydarzeń jest nieoczywisty. Co ciekawe, Marinina pracowała niegdyś w milicji, gdzie zajmowała się działalnością edukacyjną i prowadzeniem prac badawczych w dziedzinie kryminologii. Doskonale zatem potrafi oddać klimat śledztwa i pracy policji.

Przypominamy, że książka pt. Harmonia zbrodni jest już dostępna w sprzedaży na naszym rynku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj.

Tymczasem tutaj znajdziecie pozostałe tomy z serii. Jeszcze raz gorąco polecamy je wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej.

Przeczytaj także