Hanna Jameson – książka pt. Ostatni

Hanna Jameson - OstatniHanna Jameson to autorka międzynarodowego hitu, który w błyskawicznym tempie zyskał status bestsellera. Chodzi tu oczywiście o książkę pt. Ostatni, która jest już dostępna w sprzedaży na naszym rynku. Tym samym, jeśli poszukujecie wciągającej i fascynującej historii na te ponure, deszczowe dni, trafiliście idealnie. Powieść ta przypadnie szczególnie do gustu każdemu wielbicielowi thrillerów z dystopijną wizją w tle. Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ta książka, iż zachwyca czytelników na całym świecie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Hanna Jameson i jej oryginalna powieść Ostatni

Jon Keller, amerykański historyk, jedzie na konferencję naukową do Szwajcarii. Jednak trakcie tej podróży dowiaduje się, że świat się kończy. Ponieważ w Waszyngtonie i kilku światowych stolicach doszło do ataku nuklearnego. Podczas gdy gasną światła cywilizacji, mężczyzna zastanawia się, czy jego żona Nadia i ich dwie córki wciąż żyją. Poza tym Jon żałuje też, że zignorował ostatnią wiadomość od Nadii.

Oprócz bohatera, w hotelu, do którego dotarł, znajduje się jeszcze dwudziestu ocalałych. Z dala od najbliższego miasta walczą o przetrwanie. Pewnego dnia w zbiorniku na wodę pitną znajdują ciało dziewczynki. Oczywiste jest, że została zamordowana. A co więcej, zabójcą jest ktoś z mieszkańców hotelu.  Tym samym Jon zaczyna popadać w paranoję i na własną rękę próbuje prowadzić dochodzenie. Zrobi wszystko, by odnaleźć mordercę, nim ten ponownie zaatakuje. Jednak seria dziwnych samobójstw, tajemnicze zaginięcia i nadprzyrodzone zjawiska nie są sprzyjającymi okolicznościami. Czy powinien zaryzykować wydostanie się z hotelu? Można tylko mieć nadzieję, że apokalipsa będzie mniej przerażająca.

Książka pt. Ostatni, której autorką jest Hanna Jameson, to mrożąca krew w żyłach opowieść, która zachwyca wiarygodnością. Przeszywający do szpiku kości nastrój zagrożenia w połączeniu z przemyślaną fabułą sprawia, że od lektury trudno się oderwać.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją każdemu miłośnikowi thrillerów. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tu coś dla siebie.

Przeczytaj także