Gwiezdne Wojny nadchodzą… Promocja na produkty Star Wars!

Gwiezdne Wojny - kosmiczna promocja na produkty Star Wars! Sprawdź >>Gwiezdne Wojny stanowią nieodłączną część naszej kultury. Któż z nas nie słyszał o konflikcie Imperium z Rebeliantami, czy walkach Jedi z Sithami, chociażby z opowieści znajomych? Saga Star Wars jest tak kultowa, że nie można obok niej przejść obojętnie. Dla wszystkich fanów przygotowaliśmy kosmiczną promocję! Do 24 grudnia wybrana literatura science-fiction oraz produkty powiązane z sagą Gwiezdne Wojny są tańsze nawet o 35%!

Gwiezdne Wojny – jakie produkty wybrać?

Niech moc książek będzie z Tobą! Już 14 grudnia 2017 roku do polskich kin zawita kolejny film ze świata Star Wars o tytule Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi! Nowa produkcja to ósma część cyklu, bezpośrednia kontynuacja „Przebudzenia Mocy” z 2015 roku. Zanim przekroczysz prędkość nadświetlną, pędząc do kina, koniecznie zerknij na nasze promocyjne produkty. Przed seansem warto trochę poczytać i odświeżyć sobie pamięć. 😉

Star Wars. Ostatni Jedi - sprawdź >>Historia książki Star Wars. Ostatni Jedi opowiada o rozkazie 66, który doprowadza do niemal całkowitej eksterminacji Jedi. Nieliczni ocaleni są zmuszeni do ucieczki lub ukrywania się. Jednak Jax Pavan tego nie robi. To samotny partyzant i ważny sprzymierzeniec Whiplash, tajnej organizacji ruchu oporu działającej na Coruscant, który nieustannie zadaje ciosy Imperium. Jego nowym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa przywódcy grupy, który stał się celem zamachów. Jax i jego zaufana załoga, są gotowi stawić czoła wszelkim zagrożeniom, poza jednym… Darthem Vaderem.

 

Star Wars Katalizator - sprawdź >>Star Wars Katalizator to kolejna książka Jamesa Luceno, która jest wprowadzeniem do filmu Łotr 1. Wojna rozrywa galaktykę. Przez lata Republika i Separatyści walczyli ze sobą i tworzyli coraz bardziej śmiercionośne technologie po to, by ją wygrać. Orson Krennic bierze udział w tajnym projekcie Senatora Palpatine’a, którego celem jest stworzenie niszczycielskiej broni – Gwiazdy Śmierci. A kluczem do jej stworzenia może być jego dawny przyjaciel i wybitny naukowiec Galen Erso. Niestety, nie zdaje on sobie do końca sprawy z tego, w jak straszliwą intrygę został wplątany.

Gwiezdne Wojny – skorzystaj z kosmicznej promocji!

Szukasz jakiegoś upominku dla fana Gwiezdnych Wojen? Jesteś w dobrej galaktyce, bo w dziedzinie Star Wars nie jesteśmy zieloni niczym Yoda. 😉 Spójrz na naszą listę produktów związanych z sagą Gwiezdnych Wojen, które do 24 grudnia są tańsze nawet o 35%! Są tam nie tylko książki, ale też komiksy, gadżety, zabawki, plakaty, czy puzzle. Co więcej, w tak samo niskiej cenie znajdziesz też wybraną literaturę science-fiction!

Pełna lista produktów
objętych promocją znajduje się TUTAJ

Obniżka potrwa do 24 grudnia.
Gwiezdne Wojny - kosmiczna promocja na produkty Star Wars! Sprawdź >>

Przeczytaj także