Gwiazdkowe prezenty dla niej – co wybrać?

Jak co roku Mikołaj jest bardzo zabiegany, a Boże Narodzenie czai się tuż za rogiem. W związku z tym z pomocą przychodzą mu zaradne elfy i podpowiadają, co takiego powinno znaleźć się pod choinką u każdej miłośniczki książek. Jeśli wy również jesteście ciekawi, koniecznie sprawdźcie nasze dzisiejsze zestawienie. Gwiazdkowe prezenty dla niej to sprawdzone bestsellery i gorące hity, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającej odbiorczyni. Wciąż nie wiecie, co podarować najbliższej kobiecie? Te tytuły to pewnik!

Gwiazdkowe prezenty dla niej – trafione pomysły!

Niegrzeczny Planer - kup na TaniaKsiazka.pl

Niegrzeczny planer

To niezastąpiony towarzysz każdej miłośniczki literatury erotycznej. Funkcjonalny planer pozwoli zapanować nad czasem i skrupulatnie zaplanować każdą chwilę. Poza tym użytkowniczki znajdą tu także niegrzeczne sekrety autorek bestsellerowych autorek.

The Crown - zobacz na TaniaKsiazka.pl

The Crown tom I i The Crown tom II Robert Lacey

Ten oficjalny przewodnik po hicie Netflixa to obowiązkowa pozycja w domowej biblioteczce każdej wielbicielki serialu. Napisany przez królewskiego biografa Roberta Laceya, rozwija wątki zawarte w serialu i poszerza wiedzę o początkach panowania królowej Elżbiety II.

Gwiazdkowe prezenty dla niej - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Służąca Alicja Sinicka

Julia trafia do domu państwa Borewskich, gdzie ma za zadanie dbać o porządek. Już pierwszego dnia dziewczyna otrzymuje propozycję, by zamieszkać w posiadłości, jednak stanowczo odmawia. Przy następnej wizycie w ich domu traci przytomność, a kiedy otwiera oczy, budzi się w prawdziwym koszmarze. Przed nią nierówna walka nie tylko o sprawiedliwość, ale i życie.

Gwiazdkowe prezenty dla niej - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Saturnin Jakub Małecki

Saturnin mieszka w Warszawie i pracuje jako sprzedawca. Poza tym trzyma się z daleka od tajemniczych krain z dzieciństwa. Pewnego dnia dzwoni do niego matka, ponieważ okazuje się, że ukochany dziadek zniknął. W związku z tym Saturnin musi wrócić w rodzinne strony. Razem z rodzicielką wyruszają śladem zaginionego, coraz głębiej zapuszczając się w przeszłość.

Zdarzyło się nad jeziorem Mystic - kup na TaniaKsiazka.pl

Zdarzyło się nad jeziorem Mystic Kristin Hannah

Anna całe swoje życie dbała o córkę i męża, wierząc w to, że dla rodziny trzeba poświęcić wszystko. Jednak jej nastoletnia córka wyprowadza się do Londynu, a mąż oznajmia, że odchodzi do innej kobiety. Wtedy jej życie rozpada się na kawałki. Kobieta wraca w rodzinne strony, gdzie okazuje się, że jej dawna, wielka miłość, mierzy się z życiową tragedią.

Świąteczny list - kup na TaniaKsiazka.pl

Świąteczny list Elyse Douglas

Eve Sharland w zabytkowej lampie, kupionej w sklepie z antykami, znajduje list z 24 grudnia 1885 roku. Jest on zaadresowany do Evelyn Sharland z Nowego Jorku. Bohaterka postanawia przeczytać korespondencję, z której dowiaduje się o tragicznym romansie sprzed lat. Eve głęboko poruszona treścią listu, decyduje się na to, by spełnić prośbę autora. I wtedy dzieje się rzecz niesamowita. Kobieta przenosi się w czasie do Nowego Jorku z 1885 roku.

Więcej pomysłów na gwiazdkowy prezent dla niej znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także