Grzeszny doktor – gorący erotyk

Grzeszny doktor - zobacz na TaniaKsiazka.plGrzeszny doktor to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej. Powody do zadowolenia mają przede wszystkim fanki pikantnych historii erotycznych. Prezentowana dziś książka to nowość od Whitney G., która na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 3 czerwca 2020 roku. W związku z tym, jeśli poszukujecie nietuzinkowych i wciągających opowieści, z gorącym romansem w tle, trafiłyście idealnie. Ta opowieść wywoła wypieki na waszych policzkach i przyspieszy tętno. Koniecznie sprawdźcie to i przekonajcie się same! W końcu nie bez przyczyny powieści tej pisarki cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem wśród czytelniczek na całym świecie.

Grzeszny doktor – kilka słów o fabule książki

Garrett Ashton jest lekarzem w prywatnej nowojorskiej klinice. Ponadto jest przystojny, inteligentny i ceniony przez swoich kolegów po fachu. Natomiast u płci przeciwnej wywołuje szybsze bicie serca. W związku z tym każda kobieta, która na niego trafi, czuje nagle, że pilnie potrzebuje konsultacji. Natomiast po godzinach mężczyzna nie odmawia sobie ostrego seksu. A do tego od jakiegoś czasu prowadzi sprośne rozmowy z tajemniczą nieznajomą, którą poznał na jednym z randkowych czatów.

Natalie to ambitna dziewczyna, która właśnie została przeniesiona na rezydenturę do nowej kliniki. I wcale nie jest z tego zadowolona. Ponadto w jej życiu osobistym także się nie układa. Ponieważ każda kolejna randka to klapa, która powoli odbiera jej nadzieję na udaną relację. W końcu czując, że nie ma wyjścia, umawia się na randkę ze swoim przyjacielem, którego poznała w sieci.

Wkrótce wychodzi na jaw, że tajemniczy nieznajomy, ukrywający się pod nickiem D-Doctor, to jej nowy przełożony. Od tej chwili sprawy totalnie się komplikują.

Przypominamy, że książka pt. Grzeszny doktor będzie dostępna w sprzedaży od 3 czerwca bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją każdej miłośniczce literatury erotycznej. Koniecznie sprawdźcie ten międzynarodowy hit. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagająca czytelniczka znajdzie tutaj coś dla siebie. Ponieważ Whitney G. po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzynią pikantnych historii.

Przeczytaj także