Grzesznica – coś dla miłośników thrillerów

Grzesznica - kup na TaniaKsiazka.plGrzesznica to książka, która bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom mrocznych thrillerów psychologicznych. Książka autorstwa Petry Hammesfahr okazała się ogromnym hitem na całym świecie, a grono jej Czytelników stale się powiększa. Co więcej, historia zainteresowała nawet świat filmu. Tym samym odbiorcy mają szansę oglądać serial, który powstał na podstawie prezentowanej dziś książki. Jego reżyserią zajął się Derek Simonds, a w głównej roli występuje Jessica Biel. Produkcję można oglądać na Canal+, gdzie niebawem zostanie wyemitowany już 5 odcinek pierwszego sezonu. Co takiego ma w sobie ta powieść, że cieszy się coraz większym zainteresowaniem? Koniecznie sprawdźcie to sami!

Grzesznica – doskonała powieść psychologiczna

Główną bohaterką powieści jest Cora Bender, dwudziestokilkuletnia kobieta. Prowadzi całkiem normalne, spokojne życie, w którym spełnia się jako żona i matka. Wraz z mężem pracują w firmie prowadzonej przez rodziców mężczyzny. Jednak to wszystko okazuje się złudnymi pozorami. Tak naprawdę kobieta jest nieszczęśliwa, a jej praca często bywa niedoceniana. Cora podejmuje się próby samobójczej, a kiedy ta zupełnie jej nie wychodzi, bohaterka nie zamierza się poddać. Planuje rodzinny wyjazd nad jezioro, gdzie po raz kolejny ma zamiar targnąć się na własne życie.

I tym razem coś idzie nie tak. Kobieta, słysząc dźwięki niezidentyfikowanej melodii, wpada w amok i rzuca się z nożem na mężczyznę, który leży obok na kocu. Jej poukładane i z pozoru idealne życie zmienia się o 180 stopni. W toku śledztwa Cora zostaje uznana za niepoczytalną. Jednak czy prawda jest tak prosta? Co naprawdę kryje się za szaleństwem kobiety, która przecież wiodła szczęśliwe życie? Bardzo szybko okazuje się, że kłamstwa w tej rodzinie kryją się na każdym kroku.

Petra Hammesfahr stworzyła niezwykle mroczną i zarazem fascynującą opowieść, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Czytelników. Jeśli poszukujecie thrilleru, trzymającego w napięciu aż do ostatniej strony, trafiliście idealnie. Tutaj nic nie jest oczywiste i pewne.

Książkę pt. Grzesznica znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także