Grzegorz Kasdepke 9 października w Białostockim Teatrze Lalek

Pomóż spełnić marzenie Mateuszka i spotkaj się z Grzegorzem Kasdepke!

Autor bestsellerowej Kacperiady, Grzegorz Kasdepke, weźmie udział w spotkaniu z dziećmi organizowanym przez Fundację Mam Marzenie i Białostocki Teatr Lalek. Na dzieci czekają liczne atrakcje z udziałem animatorów zabaw i czytanie książek pisarza przez zawodowych aktorów. Bardzo ważnym celem spotkania jest pomoc w spełnieniu marzenia chorego Mateuszka.

Spotkanie odbędzie się 9 października (niedziela), a początek planowany jest na godzinę 12.00.

Grzegorz Kasdepke to autor blisko 50-ciu niezwykle popularnych książek dla dzieci i młodzieży. Jego słynna Kacperiada, właśnie stała się serialem telewizyjnym i zimą pojawi się na małych ekranach. Być może niewiele osób wie, ale pan Grzegorz urodził się w Białymstoku.

Podczas spotkania pisarza z dziećmi odbędzie się licytacja książek Grzegorza Kasdepke z jego własnoręcznym autografem. Książki do licytacji przekazała między innymi księgarnia TaniaKsiazka.pl, a dochód pomoże wesprzeć realizację marzenia małego Mateuszka. Podczas spotkania będzie można także nabyć książki innych autorów, które będą znajdowały się na tanioksiążkowym stoisku.

Spotkanie z Grzegorzem Kasdepke będzie także okazją do zarejestrowania się jako dawca szpiku.

Grzegorz Kasdepke

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie ze słynnym pisarzem i przy okazji możliwość wywołania szerokiego uśmiechu na twarzy u pewnego małego chłopca 🙂

Przeczytaj także