Grzechy mafii – nowa erotyczna seria!

Grzechy mafii to nowa, erotyczna seria od Magdaleny Winnickiej, która jest już dostępna w sprzedaży. Rozpoczyna ją książka pt. Kostandin. Lektura przypadnie do gustu przede wszystkim miłośniczkom literatury erotycznej i gorących romansów współczesnych. Tym samym, jeśli poszukujecie powieści, które rozgrzeją was do czerwoności w te ponure, jesienne dni, trafiłyście idealnie. Nie zabraknie tu bowiem akcji, niebezpiecznych sytuacji i nieziemsko przystojnych mężczyzn. Przekonajcie się o tym same!

Kostandin. Grzechy mafii - kup na TaniaKsiazka.pl

Grzechy mafiiKonstandin, tom I

Zabójczo przystojny, obłędnie namiętny i śmiertelnie niebezpieczny. Czy może być więcej znaków, które zwiastują kłopoty?

Główną bohaterką powieści jest dwudziestotrzyletnia Alicja, która próbuje odzyskać równowagę życiową po ciężkich przejściach. W tym celu wybrała się na wakacje do Leicester. Jednak już na samym początku swojej przygody poznaje trzydziestoletniego Kostandina Tirona. Dziewczyna czuje w kościach, że nie będzie on zwiastunem spokojnego urlopu. Piekielnie przystojny, bezwstydny samiec alfa, bez trudu uwodzi bezbronną Alicję, ratując ją z opresji. Bohaterka nie ma jednak pojęcia, że przewrotny los postawił na jej drodze bezwzględnego zabójcę i szefa mafii.

W związku z tym mija zaledwie chwila, a Alicja i Kostandin wyruszają w przepełnioną namiętnością podróż. Tymczasem pojawienie się kobiety w samym centrum gangsterskiego świata, gdzie ludźmi rządzą pieniądze, nie zwiastuje niczego dobrego. Jak Alicja poradzi sobie w tej bezwzględnej rzeczywistości, która nie zna ani litości, ani nie uznaje żadnych świętości? Niebawem okaże się, że czyhające na nich niebezpieczeństwo jest większe, niż oboje przypuszczali.

Rozpoczyna się śmiertelnie niebezpieczna gra, pełna nieczystych zagrywek i brudnych tajemnic. Czy uda się im przetrwać? Czy wakacyjny romans to prawdziwa miłość? I jak dużo zła jest w stanie unieść na swoich barkach Alicja?

Przypominamy, że pierwszy tom serii pt. Grzechy mafii jest już dostępny w sprzedaży. Książkę Konstandin znajdziecie tutaj. Jeszcze raz polecamy ją gorąco wszystkim miłośniczkom literatury erotycznej i romansów współczesnych. Sprawdźcie koniecznie, gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagające odbiorczynie znajdą tu coś dla siebie!

Przeczytaj także