Gry i zabawki dla dzieci – superoferta!

Jak już zdążyliście się przekonać, TaniaKsiazka.pl to nie tylko książki. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, a nasza oferta dzięki wam, drodzy klienci, staje się szersza i dopasowana do waszych potrzeb. Tym razem przedstawiamy gry i zabawki dla dzieci, które z pewnością pobudzą wyobraźnię i nauczą maluchy kreatywnego myślenia. Są to, między innymi:

8005125600670Mówiące pióro – to świetna zabawa zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Gra zawiera ponad 500 quizów i 72 zabawy edukacyjne, co zapewnia mnóstwo rozrywki na długi czas. Dołączone do zestawu pióro sygnalizuje, czy wybrana odpowiedź jest poprawna, czy nie. Taki dodatek sprawia, że gra staje się ciekawsza dla każdego malucha. Dodatkowo, dziecko ma okazję poszerzyć swoją wiedzę poprzez zabawę.

5908215006396Pędzące ślimaki – to popularne wyścigi planszowe. Proste zasady sprawiają, że jest to gra dla każdego i nie wymaga ona arbitra w postaci dorosłej osoby. Należy rzucić kostkami i po prostu wykonać ruch. Aby wygrać, trzeba jednak spychać z drogi przeciwników i zebrać jak największą ilość grzybów. Świetna rozrywka dla całej rodziny, rozwijająca umiejętności taktyczne.

887961217568,1Tablet malucha – twórcy zabawek idąc z duchem czasu, stworzyli interaktywny tablet, który jest w pełni bezpieczny dla twojego malucha. Dzięki tej zabawce twoja pociecha nauczy się literek od A do Ż oraz pozna nazwy codziennych przedmiotów. Ale to nie wszystko! Tablet ma wgrane 6 piosenek, które można odśpiewać wspólnie z dzieckiem. Posiada on również melodyjki, śmieszne odgłosy i wielobarwne światełka, które migają w rytm dźwięków.

A to nie wszystko! W naszej ofercie znajdziesz ponad 100 najczęściej kupowanych i sprawdzonych zabawek, które gwarantują długie godziny zabawy, nie tylko dziecku, ale całej rodzinie!

Tutaj znajdziesz całą naszą ofertę.

Przeczytaj także