Gry na lato w promocyjnych cenach!

Lato to świetna okazja, by spędzić jak najwięcej czasu z rodziną. Podczas, gdy książka to dobre rozwiązanie na zaspokojenie swojej indywidualnej potrzeby rozrywki, to gry planszowe są idealne dla zabawy w grupie.

Mamy przyjemność, drodzy TanioKsiążkowicze, przedstawić wam listę bestsellerowych gier, które w ostatnim czasie podbiły serca naszych klientów. Specjalnie dla was zebraliśmy je w jednym miejscu i dołożyliśmy dodatkowy rabat! Warto pamiętać, że taka alternatywa spędzania wolnego czasu poszerza nie tylko horyzonty. Planszówki czy gry karciane to świetna metoda nauki oraz rozwijania swoich, dotychczas nabytych, umiejętności. To również dobry moment, podczas którego zacieśniają się więzy rodzinne.

W naszej ofercie znajdziecie gry przygodowe, logiczne, strategiczne, słowne, towarzyskie, zręcznościowe, logiczne, losowe czy edukacyjne. To jednak nie wszystko! Wśród proponowanego asortymentu znajdują się również puzzle, karty a nawet maty. Istnieje możliwość wyboru spośród tysiąca różnorodnych propozycji, np.:


Monopoly Junior
Gry na lato – kultowa już gra planszowa w wersji dla najmłodszych. Rozwija umiejętność liczenia i zachęca do strategicznego myślenia, a przy tym dostarcza mnóstwo rozrywki.

PytakiGry na lato – świetna sprawa dla całej rodziny! Wylosuj pytanie i odpowiedz na nie lub w zamian wykonaj zadanie. To idealna gra, która pozwoli wam poznać się jeszcze bardziej! Gra rozwija również empatię oraz uczy cierpliwości.

Zestaw edukacyjny 10 gier w 1Gry na lato – świetna propozycja dla wszystkich rodziców, którym zależy, by nauka ich pociech połączona była z zabawą. Z tą grą maluch nauczy się kolorów, kształtów i liter.

To oczywiście tylko kilka propozycji spośród całej gamy oferowanych produktów. Zapewniamy, że w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku. Gorąco polecamy!

Wszystkie Gry na lato znajdziesz tutaj.

Przeczytaj także