Gry i książki dla kociarzy i nie tylko! Promocja dla zwierzolubów

Macie wśród znajomych miłośników puchatych czworonogów? A może sami uwielbiacie koty i psy? Jeśli tak, mam dla Was świetną wiadomość! Przygotowaliśmy promocję, w której znajdziecie gry towarzyskie oraz książki dla kociarzy, piesolubów i nie tylko… Sprawdźcie sami!

Gry i książki dla kociarzy i nie tylko! Promocja dla zwierzolubów

Gry i książki dla kociarzy i nie tylko!

Przed Wami 5 propozycji gier i książek, które znajdziecie w naszej zwierzakowej promocji.Najlepsza gra o kotach Gry i książki dla kociarzy i nie tylko! Promocja dla zwierzolubów

Najlepsza gra o kotach – Fox Games

Gra z prostymi zasadami, która sprawia wiele frajdy kotolubom! Zadaniem graczy jest opiekowanie się kotkami w taki sposób, aby żaden z nich nie został zaniedbany. Podczas rozgrywki w ruch idą karty z kocimi zabawkami, przysmakami i gadżetami.

Link do gry: Najlepsza gra o kotach >>

Gra Kotobirynt Gry i książki dla kociarzy i nie tylko! Promocja dla zwierzolubówKotobirynt – Rebel

Uwaga, w mieście pojawiły się kocie zguby! Zadaniem graczy jest ułożyć drogę do domu dla czterołapnego włóczęgi. Trzeba jednak trochę pogłówkować, aby ułatwić zadanie sobie, a nie przeciwnikom.

Link do gry: Kotobirynt >>

Sławne koty i ich ludzie

Sławne koty i ich ludzie – Heike Reinecke, Andreas Schlieper

Nie od dziś wiadomo, że to nie ludzie mają koty, a raczej koty mają swoich ludzi… Książka przedstawia znane osoby ze świata show-biznesu, literatury czy polityki, ukazane oczami mruczków. Ciekawi jesteście kociego spojrzenia na Freddiego Mercury’ego, Winstona Churchilla czy Wisławę Szymborską?

Link do książki: Sławne koty i ich ludzie >>Ta książka jest kotem Silvia Borando

Ta książka jest kotem – Silvia Borando

Propozycja dla najmłodszych kociolubów. Książeczka z grubymi tekturowymi stronami uczy maluchy, w jaki sposób obchodzić się z kotami. To bezpieczny trening – książka nie pogryzie ani nie podrapie! 🙂

Link do książki: Ta książka jest kotem >>

O psie, który wrócił do domu W. Bruce Cameron

O psie, który wrócił do domu – W. Bruce Cameron

W tym opanowanym przez koty zestawieniu ostatnie słowo należy się psom! 🙂

O psie, który wrócił do domu to zabawna, ale i wzruszająca opowieść o niezwykłej przyjaźni, jaka połączyła suczkę Bellę i jej opiekuna Lucasa. Rozłączyły ich niesprzyjające okoliczności, ale małej psiny nie powstrzymało to przed wyruszeniem w pełną wyzwań drogę do domu.

Link do książki: O psie, który wrócił do domu >>

Gry i książki dla kociarzy i zwierzolubów

Więcej gier i książek dla miłośników zwierzaków domowych znajdziecie POD TYM LINKIEM.

Promocja trwa do 25 października 2021 r.

Zobacz także:

Przeczytaj także