Gry dla młodszych i starszych do 40% taniej!

Miłośnicy planszówek i wszelkiej maści gier, zgłoście się! Mamy dla Was świetną promocję. Teraz w sklepie internetowym TaniaKsiazka.pl gry dla młodszych i starszych kupicie nawet do 40% taniej!

Gry dla młodszych i starszych do 40% taniejPrzygotowaliśmy gry fantasy, logiczne, karciane, strategiczne i wiele, wiele innych. Znajdzie się zarówno coś dla młodszych, jak i starszych, dla entuzjastów planszowych nowinek i zwolenników tradycji, dla rodzin i samotników.

Gry dla młodszych i starszych do 40% taniej

Zerknijcie na nasze propozycje, a potem ruszajcie na zakupy!

Gry dla młodszych i starszych do 40% taniej – Głodostwory

Głodostwory to gra karciana dla 3-6 osób. Zadaniem uczestników jest nakarmienie rysunkowych potworów według ich jasno sprecyzowanych upodobań. Stwory uwielbiają pizzę, tacos i sushi. Nie lubią za to zbyt długo czekać na swoją kolejkę, dlatego specjalna klepsydra odmierza czas, w jakim musicie serwować potrawy. Głodostwory to gra idealna na rodzinne spotkania lub imprezy ze znajomymi.

 

Gry dla młodszych i starszych do 40% taniejEgo

Ego to gra dla starszej młodzieży lub dorosłych, a jej reguły są banalnie proste. Wygrywa ten, kto wykaże się największą wiedzą na temat reszty. Każdy gracz losuje kartę z pytaniem i w myślach zaznacza swoją odpowiedź. Zadaniem pozostałych jest odgadnięcie odpowiedzi przeciwnika i obstawienie jej przy pomocy żetonów. Ego to połączenie quizu i gry hazardowej.

 

Gry dla młodszych i starszych do 40% taniej – Kolejka

Sprawdźcie, jak robili zakupy nasi rodzice i dziadkowie! Kolejka to gra planszowa, która przenosi nas do czasów PRL-u. Jej uczestnicy muszą w jak najkrótszym czasie kupić wszystkie produkty ze swojej listy. Problem w tym, że sklepowe półki świecą pustkami i trzeba się nieźle nakombinować, żeby zaliczyć to zadanie. Kolejka sprawdzi się dla dzieci już od dwunastego roku życia.

 

Wolicie gry zręcznościowe lub logiczne? Bawi Was układanie strategii czy wybieracie tradycyjne memory? A może pora na powrót do przeszłości i puzzle, domino lub bierki?

Wybierzcie idealną propozycję z naszej promocyjnej listy, znajdziecie ją tutaj.

 Promocja jest ważna do 6 marca 2018 roku.

Gry dla młodszych i starszych do 40% taniej!

Przeczytaj także