Gra o tron toczy się dalej! Daj się porwać i pozwól zaszaleć własnej wyobraźni!

Gra o tron toczy się dalej!

Premiera 4 sezonu serialu „Gra o tron” zbliża się wielkimi krokami. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 7 kwietnia. W związku z tym Wydawnictwo Zysk i S-ka ponownie zaserwowało czytelnikom nową wersję kolejnej części cyklu „Pieśń Lodu i Ognia”. Nowe wydanie możecie zobaczyć poniżej.

Z tej okazji premiery kolejnego sezonu serialu oraz nowego wydania wspomnianej książki TaniaKsiazka.pl proponuje specjalną obniżkę. Wszystkie książki z serii „Pieśń Lodu i Ognia”  zyskały dodatkową zniżkę. Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do zapoznania się z magicznym światem George’a R.R. Martina!

Nawałnica mieczy Krew i złoto [Tom 3, część 2: Filmowa] - George R.R.  MartinNawałnica mieczy Krew i złoto [Tom 3, część 2: Filmowa] – George R.R.  Martin

Premiera nowego wydania: 2014-04-07

Dwóch pretendentów do władzy nie żyje, a trzeciego wyjęto spod prawa, ale zaciekłe walki nie ustają. Joffrey z rodu Lannisterów niepewnie zasiada na Żelaznym Tronie, a jego najbardziej nieprzejednany rywal, lord Stannis, pokonany i zhańbiony, ulega wpływom zazdrosnej czarodziejki.

Tymczasem wygnana królowa Daenerys, pani ostatnich trzech smoków na świecie, wędruje przez krwawiący kontynent, zbiera siły i gromadzi sojuszników, pragnąc odzyskać koronę, którą uważa za swoją. Gdy wrogie armie przygotowują się do decydującego starcia, zza granic cywilizacji przybywa armia dzikich – barbarzyńców pragnących podbić Siedem Królestw. Za nimi maszeruje horda mitycznych Innych, prowadzących armię żywych trupów?

Czwarty sezon serialu HBO już w kwietniu!

>> Zapoznaj się z cyklem „Pieśń Lodu i Ognia” <<

Przeczytaj także