Gorące premiery Wydawnictwa Kobiecego!

Gorące premiery Wydawnictwa Kobiecego! Sprawdź >>Czas na porządki, czyli pora się porządnie zaczytać. 😉 Wyrzućcie termometry i zróbcie miejsce w biblioteczkach, bo tych pierwszych nie będziecie już potrzebować, a te drugie już niedługo się zapełnią. 😉 Tej zimy mróz przestanie Wam dokuczać, bo zbliżają się gorące premiery Wydawnictwa Kobiecego!

Gorące premiery Wydawnictwa Kobiecego!

Wydawnictwo Kobiece zostało założone przez kobiety, które chciały wprowadzić na rynek unikalne, niebanalne i intrygujące książki, stworzone przez kobiety dla kobiet. Od momentu powstania Wydawnictwo Kobiece otoczyło swoją czułą opieką setki bestsellerowych książek, a na horyzoncie pojawiają się kolejne głośne pozycje. Oto niektóre z nich!

Tkanki - sprawdź >>Tkanki to wciągający thriller, który pokazuje, że serce nigdy nie zapomina! Nastoletnia Evi Brouwer cierpi na poważną chorobę serca i żeby przeżyć, potrzebuje przeszczepu. Jej matka przechodzi załamanie i powoli zaczyna tracić nadzieję, kiedy niespodziewanie pojawia się ratunek. Dawcą serca zostaje młoda dziewczyna Finya, która zginęła w wypadku samochodowym. Nikt nie podejrzewał, że przeszczepione serce zachowa wspomnienia i cechy osobowości Finyi. Wkrótce nowy organ staje się intruzem, który całkowicie przejmuje kontrolę nad Evi. Nastolatkę zaczynają dręczyć sny, których nie potrafi zrozumieć, a jakaś tajemnicza siła prowadzi ją w nieznane dotąd miejsca i pcha w ramiona tajemniczego Sandera. Matka Evi czuje, że dopiero teraz może stracić córkę na zawsze i postanawia zrobić wszystko, aby do tego nie dopuścić. Jeżeli chcecie się przekonać czy jej się uda, to koniecznie musicie przeczytać książkę! Znajdziecie ją TUTAJ.

Ostatni raz, gdy rozmawialiśmy - sprawdź >>Ostatni raz, gdy rozmawialiśmy to słodko-gorzka realistyczna opowieść o zbrodni, karze, nadziei oraz miłości. Książka opowiada historię Carli, która chciała świętować rocznicę ślubu z mężem Kevinem i dorosłym synem Jackiem, oraz Bena, który odebrał Carli wszystko, co kochała. Carla musi ułożyć sobie życie na nowo, bo poprzednie odeszło razem z jej bliskimi. Natomiast Ben mierzy się z konsekwencjami tragicznej nocy. Czy posępne mury koszmarnego więzienia czegoś go nauczyły? Czy wieczór, który zakończył szczęśliwe życie Carli, może ocalić kogoś innego? Czy wróg może stać się ofiarą, a ofiara zbawcą? Tego wszystkiego dowiecie się z książki, którą znajdziecie TUTAJ.

Książki dla kobiet w niższej cenie!

Książki z Wydawnictwa Kobiecego mają zapewnić płci pięknej niezapomnianych wrażeń. Są to tytuły, które odpowiedzą na wyzwania współczesnej kobiety i pomogą im rozwiązać wiele problemów. Koniecznie zajrzyjcie do ich bogatej kolekcji, a każda z Pań na pewno znajdzie tam coś dla siebie. 😉

Wszystkie książki z Wydawnictwa Kobiecego znajdują się TUTAJ. Wydawnictwo Kobiece - sprawdź >>

Przeczytaj także